ZMIANY W TVP – NOWE ”WIADOMOŚCI”

W środę wieczorem widzowie mieli okazję zobaczyć nietypowe "Wiadomości" TVP, gdzie o godzinie 19:30 Marek Czyż przedstawił oświadczenie, zapowiadając swoją rolę jako nowego prowadzącego. W trakcie tego komunikatu podkreślił, że widzowie mają prawo oczekiwać wyjaśnień związanych ze zmianami w programie.

Czyż rozpoczął oświadczenie słowami: „Jak państwo z pewnością zauważyli, zaszły pewne zmiany”, informując o nowej roli, jaką pełnić będzie w „Wiadomościach” TVP. Podkreślił również, że żaden polski obywatel finansujący działanie telewizji publicznej nie jest zobowiązany słuchać propagandy, a każdy, kto wspiera media publiczne, ma prawo oczekiwać rzetelnej, profesjonalnej i uczciwej informacji. Marek Czyż zapowiedział, że będzie nowym prowadzącym programu, zwracając uwagę na ważność dostarczania wiadomości zgodnych z zasadami rzetelnego dziennikarstwa.

Udostępnij post:

MĘŻCZYZNA BIEGAŁ PO STARYM MIEŚCIE Z MACZETĄ!

Strażnicy miejscy zatrzymali jednego z mężczyzn, który na Starym Mieście w Częstochowie machał 50-centymetrową maczetą. Oprócz maczety znaleziono przy nim również 20-centymetrowy nóż.

PRAWIE MILION ZŁOTYCH PRZEZNACZONO NA WSPARCIE DZIAŁKOWCÓW

Już od dziewięciu lat Miasto kontynuuje finansowe wsparcie dla inwestycji w Rodzinnych Ogrodach Działkowych na obszarze miasta, udzielając dotacji na projekty poprawiające infrastrukturę ROD. Program będzie kontynuowany również w bieżącym roku, z możliwością składania wniosków do końca kwietnia.