WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA PRZYPADKIEM ZDRADZIŁ NOWĄ NAZWĘ STADIONU

Oficjalne ogłoszenie nowej nazwy stadionu Włókniarza Częstochowa planowane jest na czwartek. Niestety, z powodu nieuwagi osób związanych z klubem, już teraz wiemy, że firma Krono-Plast zostanie sponsorem tytularnym obiektu przy ulicy Olsztyńskiej.

Stadion żużlowy w Częstochowie nosił nazwę „zielona-energia.com Arena Częstochowa” od 2021 roku. Informacje wskazują, że od sezonu 2024 zmieni się sponsor tytularny tego obiektu. Włókniarz kilka dni temu zapowiedział konferencję prasową, podczas której miała być ogłoszona nowa nazwa stadionu. Jednak klub, jak już niejednokrotnie, nieświadomie ujawnił „tajne” informacje zbyt wcześnie.

W mediach społecznościowych pojawiły się nagrania z treningów na częstochowskim torze. Na torze trenowali m.in. Maksym Drabik i Kacper Woryna. Na niektórych zdjęciach i filmach bardzo dobrze można było dostrzec logo nowego sponsora. Banery z logotypem wiszą już tam, gdzie dotychczas znajdowała się nazwa „zielona-energia.com Arena Częstochowa”.

Warto zauważyć, że podobna wpadka miała miejsce przed sezonem 2023, gdy w sieci pojawiły się zdjęcia nowych kevlarów, na których widniał sponsor tytularny drużyny, który jeszcze nie był oficjalnie ogłoszony.

ŹRÓDŁO: MEDIA

Udostępnij post:

WYGASZANIE DECYZJI O REJESTRACJI POJAZDÓW

22 lipca 2023 roku w życie weszły przepisy prawa, na mocy których do 10 czerwca 2024 samochody bez ważnego OC i badania technicznego (od minimum 10 lat) zostaną automatycznie wyrejestrowane.