WIELKIE STRAJKI W STOLICY – KAMIŃSKI I WĄSIK W ARESZCIE

Tysiące osób zorganizowało protest przed Pałacem Prezydenckim po zatrzymaniu Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika. Również przed Komendą Rejonową Policji przy ul. Grenadierów w Warszawie odbyła się manifestacja, w której uczestniczył m.in. Jarosław Kaczyński. Kamiński i Wąsik zostali zatrzymani przez policję w Pałacu Prezydenckim.

Organizowany przez Prawo i Sprawiedliwość „Protest Wolnych Polaków” rozpoczął się dziś w czwartek po godzinie 16 przed Sejmem. Jak informowali wcześniej organizatorzy, podczas manifestacji głos zabiorą m.in. lider PiS Jarosław Kaczyński, były premier Mateusz Morawiecki i szef klubu PiS Mariusz Błaszczak.

Poseł PiS Radosław Fogiel podkreślił, że działania policji są sprzeczne z prawem, a posłowie zamierzają kontynuować interwencję.

ŹRÓDŁO:MEDIA

FOTO:PAP

Udostępnij post:

PRAWIE MILION ZŁOTYCH PRZEZNACZONO NA WSPARCIE DZIAŁKOWCÓW

Już od dziewięciu lat Miasto kontynuuje finansowe wsparcie dla inwestycji w Rodzinnych Ogrodach Działkowych na obszarze miasta, udzielając dotacji na projekty poprawiające infrastrukturę ROD. Program będzie kontynuowany również w bieżącym roku, z możliwością składania wniosków do końca kwietnia.

RAKÓW CZĘSTOCHOWA BEZ GOLA W MECZU ZE STALĄ MIELEC

Raków Częstochowa, aktualny mistrz Polski, nadal boryka się z problemami formy. Podopieczni trenera Dawida Szwargi zakończyli wyjazdowe starcie w Mielcu przeciwko Stali z niedosytem – mecz zakończył się bez bramek.