ŚMIERTELNY WYPADEK ROWERZYSTY

Śledczy z Częstochowy badają szczegóły tragicznego wypadku, który miał miejsce wczoraj w Ślęzanach.

Według wstępnych ustaleń policji drogowej, 79-letni rowerzysta nie ustąpił pierwszeństwa kierowcy pojazdu marki Daewoo Lanos. Niestety, kierujący rowerem zmarł w szpitalu.

Wypadek miał miejsce wczoraj około 17:30 w Ślęzanach. Na podstawie wstępnych ustaleń policji drogowej z Częstochowy wynika, że 79-letni rowerzysta nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu pojazdem marki Daewoo Lanos. Do wypadku doszło podczas próby wyjazdu rowerzysty z własnej posesji. Skutkiem tego tragicznego zdarzenia był zgon rowerzysty w szpitalu. Na miejscu wypadku pracowali policjanci z drogówki pod nadzorem prokuratora oraz technik kryminalistyki. Szczegółowe przyczyny i okoliczności tego tragicznego wypadku zostaną wyjaśnione w trwającym postępowaniu.

ŹRÓDŁO: PŚ CZĘSTOCHOWA

Udostępnij post:

NOWE ZIELONE PATIA I NASADZENIA

Centrum Usług Komunalnych w ramach programu CzęstoZielona zleciło budowę 7 rekreacyjnych zakątków przy szkołach. Zadba również o nasadzenia drzew w sześciu dzielnicach – finansowanych z Budżetu Obywatelskiego.

SPACERY Z BIBLIOTEKĄ

Już jutro o godz. 10.00 odbędzie się pierwszy spacer z cyklu „Spacery z biblioteką” organizowane przez Bibliotekę Publiczną im. dr. Władysława Biegańskiego w Częstochowie

DNI OTWARTE W MOPS

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej przy okazji XVI Częstochowskich Dni Rodziny organizuje cykl konsultacji związanych z oferowanymi tam formami pomocy, w tym także pieczy zastępczej.