RAKÓW FINALIZUJE DRUGI ZIMOWY TRANSFER

Niedługo po zimowym oknie transferowym Raków Częstochowa szykuje się do pozyskania kolejnego wzmocnienia. Jak informuje Maciej Wąsowski z Weszlo.com, nowym nabytkiem ma być Erick Otieno, który wkrótce dołączy do drużyny mistrza Polski. Klub ten już wcześniej zabezpieczył sobie usługi Muhameda Šahinovicia, lecz planuje rozwijać skład.

Priorytetem numer jeden jest pozyskanie środkowego napastnika, ale zarządzający klubem mają również inne kwestie do załatwienia. Jedną z nich jest transfer wahadłowego, którym ma być wspomniany Kenijczyk – Erick Otieno.

Według doniesień Wąsowskiego, transfer został już praktycznie sfinalizowany, a zawodnik ma dołączyć do Ekstraklasy w ramach definitywnego transferu. Szacuje się, że wartość transakcji mieścić się będzie w przedziale od 600 do 800 tysięcy euro. Otieno przeszedł już pomyślnie testy medyczne, co oznacza, że oficjalne ogłoszenie transakcji jest tylko kwestią czasu.

ŹRÓDŁO: MEDIA

Udostępnij post:

UTRUDNIENIA- ULICA GŁÓWNA I PRZEJAZDOWA

Utrudnienia mają związek z pracami związanymi z wymianą nawierzchni na odcinku ul. Przejazdowej między ul. Junacką a Łopianową (jezdnia w kierunku Opola), a także robót

63 NAGRODY DLA MŁODYCH NAJZDOLNIEJSZYCH

Młodzi- zdolni: 63 nagrody, w tym 31 dla uczniów szkół podstawowych, 29 dla uczniów szkół ponadpodstawowych oraz 3 dla uczniów szkół technicznych.