PRZEJAZDY KOLEJAMI ŚLĄSKIMI ZA 1 ZŁ W FERIE

Od 27 stycznia do 11 lutego dzieci i młodzież poniżej 18. roku życia będą mogły podróżować z regionalnym przewoźnikiem na specjalnych warunkach - za symboliczną złotówkę. Inicjatywa ta została przygotowana na ferie przez Koleje Śląskie, z inicjatywy Jakuba Chełstowskiego, marszałka województwa śląskiego.

Aby skorzystać z promocyjnych przejazdów Kolejami Śląskimi w trakcie ferii, należy nabyć bilet w cenie jednego złotego (można to zrobić w kasach Kolei Śląskich lub w pociągu u konduktora) oraz posiadać przy sobie dokument potwierdzający wiek zgodnie z regulaminem promocji „FERIE 2024”. Warto zaznaczyć, że promocja nie ma limitu ilościowego, co oznacza, że można nabyć dowolną liczbę biletów w promocyjnej cenie. Jedynym wyjątkiem jest podróż na odcinku międzynarodowym na linii S7 pomiędzy Chałupkami a Bohuminem.

Dodatkowo, należy pamiętać, że oferta dotyczy dzieci w wieku przedszkolnym od czwartego roku życia, gdyż dzieci młodsze korzystają z pełnej ulgi ustawowej w wysokości 100%, co oznacza, że ich podróż Kolejami Śląskimi jest zawsze bezpłatna.

ŹRÓDŁO: KOLEJE ŚLĄSKIE

Udostępnij post:

MOPS ZAPRASZA NA KONSULTACJE

12 czerwca przedstawiciele częstochowskiego MOPS, zajmujący się różnymi obszarami wsparcia, zapraszają na konsultacje organizowane pod hasłem ,,Wsparcie Rodzin”.

NOWY DYREKTOR MIEJSKIEGO SZPITALA ZESPOLONEGO

Beata Szafraniec została wskazana przez komisję konkursową na dyrektorkę Miejskiego Szpitala Zespolonego w Częstochowie. Jest absolwentką prawa, a od ponad 10 lat jest związana z działalnością zarządczą w ochronie zdrowia.