PRZEJAZDY KOLEJAMI ŚLĄSKIMI ZA 1 ZŁ W FERIE

Od 27 stycznia do 11 lutego dzieci i młodzież poniżej 18. roku życia będą mogły podróżować z regionalnym przewoźnikiem na specjalnych warunkach - za symboliczną złotówkę. Inicjatywa ta została przygotowana na ferie przez Koleje Śląskie, z inicjatywy Jakuba Chełstowskiego, marszałka województwa śląskiego.

Aby skorzystać z promocyjnych przejazdów Kolejami Śląskimi w trakcie ferii, należy nabyć bilet w cenie jednego złotego (można to zrobić w kasach Kolei Śląskich lub w pociągu u konduktora) oraz posiadać przy sobie dokument potwierdzający wiek zgodnie z regulaminem promocji „FERIE 2024”. Warto zaznaczyć, że promocja nie ma limitu ilościowego, co oznacza, że można nabyć dowolną liczbę biletów w promocyjnej cenie. Jedynym wyjątkiem jest podróż na odcinku międzynarodowym na linii S7 pomiędzy Chałupkami a Bohuminem.

Dodatkowo, należy pamiętać, że oferta dotyczy dzieci w wieku przedszkolnym od czwartego roku życia, gdyż dzieci młodsze korzystają z pełnej ulgi ustawowej w wysokości 100%, co oznacza, że ich podróż Kolejami Śląskimi jest zawsze bezpłatna.

ŹRÓDŁO: KOLEJE ŚLĄSKIE

Udostępnij post: