NOWY CZŁONEK SZTABU MEDYCZNEGO W RAKÓW CZĘSTOCHOWA

Do sztabu medycznym pierwszego zespołu Rakowa Częstochowa dołączył niedawno Krzysztof Wdowik, rozpoczynając nowy etap swojej kariery w klubie. Krzysztof, wcześniej związany z Zagłębiem Sosnowiec, pełnił również funkcję fizjoterapeuty w sztabie reprezentacji Polski U-19.

Zakończenie rundy jesiennej sezonu 2023/2024 przyniosło pożegnanie z klubem dla Błażeja Stępnia. Przez ostatnie 1,5 roku pełnił on rolę w sztabie medycznym pierwszego zespołu Rakowa. W związku z tym odejściem, klub składa serdeczne podziękowania Błażkowi za jego oddanie pracy na rzecz Rakowa, życząc mu jednocześnie wszelkiej pomyślności w kolejnych etapach kariery zawodowej.

Nowe twarze i zmiany w zespole medycznym wprowadzają świeże spojrzenie i doświadczenie, co jest istotne dla dalszego rozwoju i sukcesów drużyny. 

ŹRÓDŁO: RAKÓW CZĘSTOCHOWA

FOTO: JAKUB ZIEMIANIN

Udostępnij post:

PRAWIE MILION ZŁOTYCH PRZEZNACZONO NA WSPARCIE DZIAŁKOWCÓW

Już od dziewięciu lat Miasto kontynuuje finansowe wsparcie dla inwestycji w Rodzinnych Ogrodach Działkowych na obszarze miasta, udzielając dotacji na projekty poprawiające infrastrukturę ROD. Program będzie kontynuowany również w bieżącym roku, z możliwością składania wniosków do końca kwietnia.