NOWY CZŁONEK SZTABU MEDYCZNEGO W RAKÓW CZĘSTOCHOWA

Do sztabu medycznym pierwszego zespołu Rakowa Częstochowa dołączył niedawno Krzysztof Wdowik, rozpoczynając nowy etap swojej kariery w klubie. Krzysztof, wcześniej związany z Zagłębiem Sosnowiec, pełnił również funkcję fizjoterapeuty w sztabie reprezentacji Polski U-19.

Zakończenie rundy jesiennej sezonu 2023/2024 przyniosło pożegnanie z klubem dla Błażeja Stępnia. Przez ostatnie 1,5 roku pełnił on rolę w sztabie medycznym pierwszego zespołu Rakowa. W związku z tym odejściem, klub składa serdeczne podziękowania Błażkowi za jego oddanie pracy na rzecz Rakowa, życząc mu jednocześnie wszelkiej pomyślności w kolejnych etapach kariery zawodowej.

Nowe twarze i zmiany w zespole medycznym wprowadzają świeże spojrzenie i doświadczenie, co jest istotne dla dalszego rozwoju i sukcesów drużyny. 

ŹRÓDŁO: RAKÓW CZĘSTOCHOWA

FOTO: JAKUB ZIEMIANIN

Udostępnij post:

63 NAGRODY DLA MŁODYCH NAJZDOLNIEJSZYCH

Młodzi- zdolni: 63 nagrody, w tym 31 dla uczniów szkół podstawowych, 29 dla uczniów szkół ponadpodstawowych oraz 3 dla uczniów szkół technicznych.

LETNIE TARGI PRACY

12 czerwca będzie można poznać wiele ofert pracy. Wydarzenie kierowane jest do osób bezrobotnych, poszukujących pracy oraz młodzieży.

MOPS ZAPRASZA NA KONSULTACJE

12 czerwca przedstawiciele częstochowskiego MOPS, zajmujący się różnymi obszarami wsparcia, zapraszają na konsultacje organizowane pod hasłem ,,Wsparcie Rodzin”.

UWAGA BARSZCZ SOSNOWSKIEGO!

Zakład Gospodarki Mieszkaniowej TBS informuje, że na należących do spółki działkach przy ul. Łódzkiej pojawił się barszcz Sosnowskiego.