KOMPLETNIE PIJANY KIEROWCA CHCIAŁ PRZYSTĄPIĆ DO EGZAMINU NA PRAWO JAZDY W RADOMSKU

31-letni mieszkaniec Radomska wykazał się całkowitym brak odpowiedzialności, przystępując do egzaminu praktycznego na prawo jazdy mając w organizmie 2,5 promila alkoholu.

Było to już jego siódme podejście, które prawdopodobnie okazało się ostatnim.

Stres, choć często wiąże się z negatywnymi skutkami, może też mieć pozytywny wpływ, motywując do działania, zwiększając motywację i mobilizując siły do rozwiązania trudności. Niestety, w przypadku 31-letniego mieszkańca Radomska było inaczej. Zamiast radzić sobie ze stresem, postanowił sięgnąć po alkohol. Przed swoim siódmym egzaminem praktycznym w zeszłym tygodniu przystąpił do niego w kompletnym stanie nietrzeźwości. Egzaminatorka podejrzewając, że kandydat jest pijany, odmówiła mu przystąpienia do egzaminu. Policja została natychmiast powiadomiona.

Funkcjonariusze z drogówki poddali mężczyznę badaniu na zawartość alkoholu, które wykazało aż 2,5 promila. Mężczyzna tłumaczył policjantom, że stres był przyczyną jego dotychczasowych niepowodzeń na egzaminach, a alkohol miał być sposobem na „wyluzowanie się”. Cała sprawa jest obecnie wyjaśniana przez Komendę Miejską Policji w Częstochowie.

ŹRÓDŁO: POLICJA CZĘSTOCHOWA

ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE

Udostępnij post:

WYGASZANIE DECYZJI O REJESTRACJI POJAZDÓW

22 lipca 2023 roku w życie weszły przepisy prawa, na mocy których do 10 czerwca 2024 samochody bez ważnego OC i badania technicznego (od minimum 10 lat) zostaną automatycznie wyrejestrowane.

SPACERY Z BIBLIOTEKĄ

Już jutro o godz. 10.00 odbędzie się pierwszy spacer z cyklu „Spacery z biblioteką” organizowane przez Bibliotekę Publiczną im. dr. Władysława Biegańskiego w Częstochowie