KLUB RAKÓW CZĘSTOCHOWA OSŁABIONY. POWAŻNA KONTUZJA WAHADŁOWEGO.

Srđan Plavšić, lewy pomocnik Rakowa Częstochowa, zakończył swój udział w Ekstraklasie z powodu poważnej kontuzji, o której poinformował klub.

28-latek doznał pechowego urazu podczas jednego z treningów, po przeprowadzeniu szczegółowych badań okazało się, że zerwał on więzadła.

„W środę, podczas treningu, Srdjan Plavšić doznał kontuzji. Niestety, rezonans potwierdził zerwanie więzadła pobocznego przyśrodkowego w jego kolanie (MCL). Serbski zawodnik rozpoczął już proces rehabilitacji w klubie, który potrwa około 3 miesięcy” – czytamy w oficjalnym oświadczeniu Rakowa.

Lista kontuzjowanych w drużynie Rakowa Częstochowa zwiększyła się do sześciu nazwisk. Oprócz niego z problemami zdrowotnymi borykają się również Ivi López, Giannis Papanikolaou, Milan Rundić, Kamil Pestka oraz Adrian Gryszkiewicz.

ŹRÓDŁO: MEDIA

Udostępnij post:

NOWE ZIELONE PATIA I NASADZENIA

Centrum Usług Komunalnych w ramach programu CzęstoZielona zleciło budowę 7 rekreacyjnych zakątków przy szkołach. Zadba również o nasadzenia drzew w sześciu dzielnicach – finansowanych z Budżetu Obywatelskiego.

SPACERY Z BIBLIOTEKĄ

Już jutro o godz. 10.00 odbędzie się pierwszy spacer z cyklu „Spacery z biblioteką” organizowane przez Bibliotekę Publiczną im. dr. Władysława Biegańskiego w Częstochowie