KIBICÓW NA MECZ ”NORWIDA” ZAWIEZIE DODATKOWA LINIA 09

W nadchodzącą niedzielę, 21 stycznia, specjalna linia autobusowa zostanie uruchomiona, aby dostarczyć kibiców na mecz siatkarski Plus Ligi, który odbędzie się o godzinie 17:30 w Hali Sportowej Częstochowa przy ul. Żużlowej. W tym starciu zmierzą się drużyny Exact Systems Hemarpol Częstochowa i Aluron CMC Warta Zawiercie.

W celu ułatwienia dojazdu na to wydarzenie, poza standardowymi trasami autobusów (linie 11, 13, 21, 27, 28 i 35), będzie kursować także dodatkowa linia nr 09. Ta linia wykona 2 trasy z PROMENADY NIEMENA do ul. ŻUŻLOWEJ oraz 1 trasę z ZAJEZDNI MPK przez Stary Raków do ul. ŻUŻLOWEJ.

Należy zauważyć, że godziny kursów powrotnych będą zależne od czasu zakończenia meczu, dlatego zaleca się śledzenie ich aktualizacji. Po zakończeniu wydarzenia, pasażerowie korzystający z autobusów są proszeni o uwagę, aby zorientować się, czy dany pojazd kieruje się w stronę Promenady Niemena czy Zajezdni MPK przez Raków.

Warto również pamiętać, że na linii 09 obowiązywać będą bilety zgodnie z taryfą miejską, tak samo jak na pozostałych trasach w Częstochowie.

ŹRÓDŁO: UM CZĘSTOCHOWA

Udostępnij post:

UWAGA BARSZCZ SOSNOWSKIEGO!

Zakład Gospodarki Mieszkaniowej TBS informuje, że na należących do spółki działkach przy ul. Łódzkiej pojawił się barszcz Sosnowskiego.

LETNIE TARGI PRACY

12 czerwca będzie można poznać wiele ofert pracy. Wydarzenie kierowane jest do osób bezrobotnych, poszukujących pracy oraz młodzieży.

NOWY DYREKTOR MIEJSKIEGO SZPITALA ZESPOLONEGO

Beata Szafraniec została wskazana przez komisję konkursową na dyrektorkę Miejskiego Szpitala Zespolonego w Częstochowie. Jest absolwentką prawa, a od ponad 10 lat jest związana z działalnością zarządczą w ochronie zdrowia.