JUTRO (20.02) KOLEJNY STRAJK ROLNIKÓW. UTRUDNIENIA W RUCHU NA DROGACH

We wtorek, 20 lutego, odbędzie się kolejny strajk rolników. Mieszkańcy Częstochowy oraz okolicznych terenów powinni przygotować się na możliwe utrudnienia w ruchu drogowym.

W tym dniu zaplanowany jest przejazd protestujących rolników, którzy w ramach Ogólnopolskiego Strajku Rolniczego wyjadą na ulice naszego miasta oraz przyległych tras.

Przejazdy ciągników rolniczych będą miały miejsce głównie na drogach wojewódzkich, takich jak DW 494, DW 483, DW 786, oraz na trasach krajowych, DK 43 i DK 91c, obejmując również główne arterie miejskie.

Utrudnienia w ruchu drogowym mogą wystąpić w godzinach od 9:00 do 18:00, a główne obszary narażone na spowolniony ruch obejmują ulice Częstochowy, takie jak Rędzińska, Warszawska, Ludowa, Łódzka, Świętego Rocha, Wręczycka, Jana Pawła, Popiełuszki, Pułaskiego, Sobieskiego oraz Aleja Wolności.

Apelujemy o zrozumienie i proponujemy rozważne planowanie podróży w tym czasie.

ŹRÓDŁO: MEDIA

Udostępnij post:

NOWE ZIELONE PATIA I NASADZENIA

Centrum Usług Komunalnych w ramach programu CzęstoZielona zleciło budowę 7 rekreacyjnych zakątków przy szkołach. Zadba również o nasadzenia drzew w sześciu dzielnicach – finansowanych z Budżetu Obywatelskiego.

OBJAZDY MPK- NAPRAWA RONDA PRAW KOBIET

W związku z prowadzeniem przez Miejski Zarząd Dróg w Częstochowie naprawy gwarancyjnej na rondzie Praw Kobiet przy ulicy Pułaskiego, w dniach 23-28 maja, autobusy linii 15, 23 i 37 kursować będą objazdami.