II OGÓLNOPOLSKA PIELGRZYMKA RUCHU LUDOWEGO NA JASNĄ GÓRĘ

W dniu 20 stycznia 2024 roku, Polskie Stronnictwo Ludowe Województwa Śląskiego we współpracy z Ludowym Towarzystwem Naukowo-Kulturalnym, serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w II Ogólnopolskiej Pielgrzymce Ruchu Ludowego na Jasną Górę.

Dodatkowo, Grzegorz Boski, Krzysztof Smela, Henryk Kiepura i Stanisław Gmitruk serdecznie zapraszają do zapoznania się z dodatkowymi informacjami dostępnymi na specjalnie przygotowanej grafice. Tam znajdziecie Państwo szczegółowe informacje.

Pielgrzymka Ruchu Ludowego na Jasną Górę to nie tylko wyraz wiary, ale także manifestacja jedności i współpracy w duchu polskiego ludu. Wszystkich serdecznie zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, które z pewnością pozostawi trwałe wspomnienia oraz umocni więzi społeczne między uczestnikami. 🇵🇱🍀 ZAPRASZAMY! 🍀

ŹRÓDŁO: FB PSL CZĘSTOCHOWA

Udostępnij post:

REMONT W BIBLIOTECE

Od 11 czerwca w budynku Biblioteki Publicznej przy al. NMP 22 niedostępna będzie m.in. Czytelnia Główna ze stanowiskami komputerowymi. Wypożyczalnia na parterze działa bez zmian.

MOPS ZAPRASZA NA KONSULTACJE

12 czerwca przedstawiciele częstochowskiego MOPS, zajmujący się różnymi obszarami wsparcia, zapraszają na konsultacje organizowane pod hasłem ,,Wsparcie Rodzin”.

PIERWSZY BIZNES- WSPARCIE W STARCIE

Nawet do pół miliona dla przedsiębiorczych! Firmy z branży gastronomicznej, hotelarskiej, turystycznej i kulturalnej mogą uzyskać wysokie dotacje bezzwrotne.

JEDNODNIOWE OBJAZDY

W związku z organizacją wyścigu kolarskiego w sobotę (15 czerwca) autobusy linii 18 będą jeździły zmienioną trasą.