DZIS MECZ WARTA POZNAŃ – RAKÓW CZĘSTOCHOWA, GDZIE OGLĄDAĆ?

Obecny mistrz Polski stanie do boju przeciwko Warcie Poznań dziś (11.02) o godzinie 12:30. Warto sprawdzić, gdzie będzie można śledzić to starcie zarówno w telewizji, jak i w internecie.

Mecz 20. kolejki PKO Ekstraklasy, gdzie faworytem jest jednoznacznie Raków, rozpocznie się w niedzielę, 11 lutego o godzinie 12:30. Transmisja telewizyjna będzie dostępna na kanałach Canal+ Sport oraz Canal+ Sport 3.

Jeśli chodzi o transmisję online, można śledzić spotkanie na platformie Canal+ Online (o ile posiada się odpowiedni pakiet subskrypcji). Dla tych, którzy preferują tekstową relację, warto odwiedzić portal WP SportoweFakty, gdzie prowadzona będzie darmowa relacja LIVE z meczu.

ŹRÓDŁO: MEDIA

Udostępnij post:

OBJAZDY MPK- NAPRAWA RONDA PRAW KOBIET

W związku z prowadzeniem przez Miejski Zarząd Dróg w Częstochowie naprawy gwarancyjnej na rondzie Praw Kobiet przy ulicy Pułaskiego, w dniach 23-28 maja, autobusy linii 15, 23 i 37 kursować będą objazdami.

DNI OTWARTE W MOPS

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej przy okazji XVI Częstochowskich Dni Rodziny organizuje cykl konsultacji związanych z oferowanymi tam formami pomocy, w tym także pieczy zastępczej.