300 DZIAŁEK Z METAMFETAMINĄ I MARIHUANĄ PRZEWOŻONYCH W VOLVO (20-LATEK I 26-LATEK ODPOWIEDZĄ PRZED SĄDEM)

Kryminalni z Kłobucka rozpoczęli śledztwo po tym, jak odkryli podejrzane zachowanie dwóch osób, które mogły być w posiadaniu narkotyków. W miniony weekend ich podejrzenia zostały potwierdzone, gdy przeprowadzili akcję na jednym z osiedli w mieście.

Funkcjonariusze zauważyli samochód marki Volvo, który według informacji miał być używany przez osoby handlujące narkotykami. Po zatrzymaniu pojazdu, kierowca i pasażer zostali poddani kontroli. W trakcie próby zatrzymania, pasażer uciekł, pozbywając się przy tym różnych przedmiotów, w tym kurtki, wagi elektronicznej, pieniędzy i telefonu komórkowego.

Policjanci zatrzymali 20-latka, który został schwytany, a następnie przeszukano pojazd i jego kierowcę, 26-latka. Podczas kontroli znaleziono trzy woreczki strunowe z narkotykami, w tym metamfetaminą wystarczającą na ponad 300 działek oraz marihuaną.

Dodatkowo, kierowca został poddany badaniu na obecność alkoholu, które wykazało, że był trzeźwy. Jednak test na narkotyki wskazał, że mógł być pod wpływem substancji psychoaktywnych, co potwierdziły badania krwi.

Kierowca odpowiedzialny jest za prowadzenie pojazdu będąc pod wpływem narkotyków oraz posiadanie substancji nielegalnych. Natomiast pasażerowi zarzuca się posiadanie narkotyków. Teraz o ich dalszym losie zadecyduje prokuratura i sąd, a za popełnione przestępstwa grozi im kara do trzech lat pozbawienia wolności.

ŹRÓDŁO: POLICJA ŚLĄSKA KŁOBUCK

Udostępnij post:

OSTATNIA SZANSA DLA RAKOWA. ”MECZ O WSZYSTKO – AWANAS ALBO ODPADAMY”

Raków Częstochowa, mimo bycia mistrzem Polski, obecnie zajmuje dopiero szóste miejsce w tabeli PKO Ekstraklasy. Dla drużyny z Częstochowy ostatnią nadzieją na zagraniczne puchary może być Fortuna Puchar Polski. W nadchodzącym wtorkowym starciu, Raków będzie rywalizować z Piastem Gliwice.