15-LATEK ZOSTAŁ POTRĄCONY W GOLCACH PRZEZ KIEROWCĘ AUDI

Informacji na temat wczorajszego (26.01.2023) zdarzenia podał Kamil Raczyński, oficer prasowy komendy powiatowej policji w Kłobucku, w rozmowie z serwisem informacyjnym kłobucka.pl, jednakże wciąż brak informacji dotyczących stanu zdrowia poszkodowanego chłopca.

W piątek, 26 stycznia, około godziny 19:00, dyżurny kłobuckiej komendy otrzymał zgłoszenie o potrąceniu pieszego na drodze wojewódzkiej nr 494 w Golcach (gmina Wręczyca Wielka).

Z wstępnych ustaleń policji drogowej wynika, że 23-letni kierowca Audi, mieszkający w powiecie kłobuckim, jadący w kierunku Częstochowy, potrącił 15-letniego przechodnia, również mieszkającego w tym samym powiecie. Zdarzenie miało miejsce poza terenem zabudowanym. Kierowca samochodu był trzeźwy.

Poszkodowany nastolatek z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Częstochowie. W trakcie działań policyjnych droga wojewódzka była zablokowana, a policjanci wyznaczyli objazdy.

Dokładne okoliczności zdarzenia zostaną wyjaśnione przez śledczych z Kłobucka pod nadzorem prokuratora z Częstochowy.

ŹRÓDŁO/FOTO: KLOBUCKA.PL

Udostępnij post:

OSTATNIA SZANSA DLA RAKOWA. ”MECZ O WSZYSTKO – AWANAS ALBO ODPADAMY”

Raków Częstochowa, mimo bycia mistrzem Polski, obecnie zajmuje dopiero szóste miejsce w tabeli PKO Ekstraklasy. Dla drużyny z Częstochowy ostatnią nadzieją na zagraniczne puchary może być Fortuna Puchar Polski. W nadchodzącym wtorkowym starciu, Raków będzie rywalizować z Piastem Gliwice.