ZWŁOKI 53-LATKA ZNALEZIONO PRZED KOMENDĄ POLICJI

W sobotę 20 stycznia o godzinie 2:40 w nocy, policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie ujawnili zwłoki 53-letniego mieszkańca Częstochowy, leżące przed budynkiem Komisariatu Policji II na ulicy Bór.

Informacje udostępnione przez częstochowską policję wskazują, że ciało mężczyzny zostało zauważone przed budynkiem komisariatu przez policjantów wychodzących z placówki około godziny 2:40 w sobotę. Z uwagi na brak oznak życia, funkcjonariusze rozpoczęli natychmiastową resuscytację krążeniowo-oddechową. Służby medyczne, które przybyły na miejsce po wezwaniu, przejęły akcję ratowniczą, lecz niestety stwierdzono zgon 53-letniego mieszkańca Częstochowy.

Według wstępnych ustaleń, zgon mógł nastąpić między godziną 1:00 a 2:40, a w tym czasie nikt nie miał wychodzić ani opuszczać terenu komisariatu. Na ciele zmarłego nie zauważono żadnych widocznych obrażeń. Prokurator obecny na miejscu postanowił o konieczności przeprowadzenia sekcji zwłok w celu wyjaśnienia okoliczności zgonu.

Policja podała, że zmarły mieszkał przy ul. Bór 11, budynku położonym po drugiej stronie ulicy, naprzeciwko komisariatu. Mężczyzna nie był znany w komisariacie, nie figurował w bazach danych policyjnych, nie był legitymowany, a także nie było zgłoszeń interwencji w jego mieszkaniu. Dodatkowo, policja poinformowała, że Komisariat II policji w Częstochowie nie posiada zewnętrznego monitoringu, ani kamer w najbliższym otoczeniu. Policjanci obecnie sprawdzają, czy miejski monitoring lub inne kamery zarejestrowały zdarzenie, oraz czy zmarłemu udzielano ostatnio pomocy medycznej.

ŹRÓDŁO: POLICJA CZĘSTOCHOWA, MEDIA

Udostępnij post:

OSTATNIA SZANSA DLA RAKOWA. ”MECZ O WSZYSTKO – AWANAS ALBO ODPADAMY”

Raków Częstochowa, mimo bycia mistrzem Polski, obecnie zajmuje dopiero szóste miejsce w tabeli PKO Ekstraklasy. Dla drużyny z Częstochowy ostatnią nadzieją na zagraniczne puchary może być Fortuna Puchar Polski. W nadchodzącym wtorkowym starciu, Raków będzie rywalizować z Piastem Gliwice.