ZNALEZIONO ZWŁOKI MAŁŻEŃSTWA Z RANAMI CIĘTYMI I KŁUTYMI, PODEJRZANY JEST 32-LATEK [WIDEO]

Wczoraj funkcjonariusze policji z Sosnowca dokonali zatrzymania 32-letniego mężczyzny, podejrzanego o dokonanie zbrodni o szczególnie brutalnym charakterze.

Incydent miał miejsce na terenie Sosnowca. Zatrzymany został dzisiaj przesłuchany przez prokuraturę, która przedstawiła mu zarzuty. W świetle popełnionego przestępstwa mężczyźnie grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

W niedzielę około godziny 11:00 policjanci odkryli zwłoki małżeństwa (66-letniego mężczyzny i 67-letniej kobiety) w jednym z domów jednorodzinnych. Zwłoki nosiły obrażenia w postaci ran ciętych i kłutych wskazujące, że do ich śmierci przyczyniły się osoby trzecie. Tego samego dnia poza granicami województwa śląskiego zatrzymano 32-letniego mieszkańca Sosnowca. Zatrzymany nie miał wcześniejszych kar za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu, a w miejscu zamieszkania ofiar policja nie miała wcześniej interwencji związanych z przemocą domową. 

W sprawie wszczęto śledztwo w kierunku zbrodni zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. 32-latek został już przesłuchany przez prokuraturę i usłyszał zarzuty. Grozi mu kara pozbawienia wolności od 15 do 30 lat lub dożywocie.

ŹRÓDŁO: POLICJA ŚLĄSKA

Udostępnij post:

MĘŻCZYZNA BIEGAŁ PO STARYM MIEŚCIE Z MACZETĄ!

Strażnicy miejscy zatrzymali jednego z mężczyzn, który na Starym Mieście w Częstochowie machał 50-centymetrową maczetą. Oprócz maczety znaleziono przy nim również 20-centymetrowy nóż.