ZŁODZIEJ UKRADŁ KRASNALA Z PLACU BIEGAŃSKIEGO

W nocy z piątku na sobotę (12/13.01) strażnicy miejscy przechwycili złodzieja, który dokonał kradzieży jednego z krasnali ozdabiających Plac Biegańskiego. Kamery miejskiego monitoringu zarejestrowały całe zajście, a dzięki błyskawicznej reakcji mundurowych, sprawca został schwytany w rejonie alei NMP chwilę po popełnieniu przestępstwa.

Warto dodać, że to nie jedyne wykroczenie, które Straż Miejska zdołała zatrzymać w ostatnich dniach. W piątek po południu (12.01) operatorzy miejskiego monitoringu dostrzegli mężczyznę w rejonie ul. Ogrodowej, który nie tylko wysypał zawartość kosza na śmieci, ale także pourywał elementy metalowe, zabierając je ze sobą. Działania strażników miejskich skutkowały zatrzymaniem złodzieja, a teraz to policjanci z IV Komisariatu Policji mają podjąć się wyjaśnienia sprawy – informuje Artur Kucharski z Komendy Straży Miejskiej.

ŹRÓDŁO: STRAŻ MIEJSKA CZĘSTOCHOWA

Udostępnij post:

MĘŻCZYZNA BIEGAŁ PO STARYM MIEŚCIE Z MACZETĄ!

Strażnicy miejscy zatrzymali jednego z mężczyzn, który na Starym Mieście w Częstochowie machał 50-centymetrową maczetą. Oprócz maczety znaleziono przy nim również 20-centymetrowy nóż.