ZBIÓRKA UBRAŃ

Do 15 grudnia trwa niezwykła akcja charytatywna, organizowana przez fundację Adullam we współpracy z Zakładem Gospodarki Mieszkaniowej TBS. W ramach partnerstwa „Stare Miasto – Nowe Życie”, obie organizacje zdecydowały się połączyć siły, aby pomóc tym, którzy najbardziej tego potrzebują.

Chodzi o zbiórkę ubrań i butów, które trafią bezpośrednio do osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, zwłaszcza tych dotkniętych kryzysem bezdomności. Właśnie teraz masz szansę uczestniczyć w tej szlachetnej inicjatywie i sprawić, że niepotrzebne już ci ubrania zyskają nowe życie, pomagając jednocześnie potrzebującym.

„Konduktorownia” przy ul. Piłsudskiego 34/36 to miejsce, gdzie możesz dostarczyć swoje nieużywane, ale wciąż w dobrym stanie ubrania i obuwie. Czas jest do 15 grudnia. Twoje zaangażowanie może uczynić zimę bardziej znośną dla tych, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji.

Udostępnij post:

OSTATNIA SZANSA DLA RAKOWA. ”MECZ O WSZYSTKO – AWANAS ALBO ODPADAMY”

Raków Częstochowa, mimo bycia mistrzem Polski, obecnie zajmuje dopiero szóste miejsce w tabeli PKO Ekstraklasy. Dla drużyny z Częstochowy ostatnią nadzieją na zagraniczne puchary może być Fortuna Puchar Polski. W nadchodzącym wtorkowym starciu, Raków będzie rywalizować z Piastem Gliwice.