ZBIÓRKA NA REHABILITACJĘ STRAŻAKA ADAMA

Zbiórka na rehabilitację i leczenie Adama po udarze. Pomóżmy strażakowi wrócić do zdrowia! Adam doznał udaru niedokrwiennego mózgu. Jego życie i zdrowie są teraz w niebezpieczeństwie, potrzebuje pomocy całej społeczności!

Adam, mający zaledwie 32 lata, jest nie tylko wspaniałym mężem, ale także oddanym ojcem dla  3-letniego syna, Maksa.

Sytuacja nadeszła niespodziewanie, kiedy 30 listopada 2023 roku okazało się, że ma on tętniaka olbrzymiego lewej tętnicy środkowej mózgu. Po wielu konsultacjach z ekspertami zarówno w kraju, jak i za granicą, podjęto decyzję o konieczności operacji na otwartej czaszce.

Operacja, która odbyła się 5 marca 2024 roku w klinice Neurochirurgii w Warszawie, była skomplikowana i długa. Niestety, mimo wysiłków lekarzy, Adam doznał udaru niedokrwiennego mózgu. Aktualnie przebywa na oddziale intensywnej terapii, gdzie jego stan wymaga podłączenia do respiratora i podawania leków przeciwpadaczkowych oraz sedacyjnych.

Adam ma obecnie zaburzoną świadomość, niedowład całej prawej strony ciała oraz afazję mowy. Na ten moment najważniejsza jest szybka i intensywna rehabilitacja neurologiczna w ośrodku z całodobową opieką, która jest jedynym sposobem na powrót do zdrowia. Jednakże, koszty takiej rehabilitacji są bardzo wysokie i wynoszą od 30 do 40 tysięcy złotych miesięcznie.

Adam jest nie tylko mężem i ojcem, ale także cenionym strażakiem, który przez 10 lat oddawał się służbie w JRG 2 przy Komendzie Miejskiej PSP w Częstochowie. 

Rodzina Adama prosi o wsparcie finansowe, aby móc pokryć koszty jego rehabilitacji i leczenia. Każda złotówka przyczyni się do jego powrotu do zdrowia.

LINK DO ZBIÓRKI: https://zrzutka.pl/4475sz?fbclid=IwAR3ZrSey2Xq_OskN3R3R9ef6-z4T59uLoQI6Whj7DJi10UHO9pgfbk1UUEs

Udostępnij post:

WYGASZANIE DECYZJI O REJESTRACJI POJAZDÓW

22 lipca 2023 roku w życie weszły przepisy prawa, na mocy których do 10 czerwca 2024 samochody bez ważnego OC i badania technicznego (od minimum 10 lat) zostaną automatycznie wyrejestrowane.

PREMIERA FILMU „STACJA GNASZYN”

Premiera filmu Stacja Gnaszyn! Odjazd odbędzie się dziś -24 maja 2024 o godzinie 17 w Szkole Podstawowej nr 11 im. Marii Dąbrowskiej w Częstochowie. Nie czekajcie, zarezerwujcie sobie czas w kalendarzu!