UWAGA KONKURS: WYGRAJ DWA BILETY NA NIEZWYKŁY BALET APHKHAZETI W FILHARMONII

Mamy dla Was 2 bilety na niezwykły występ Baletu APHKAZETI który łączy tradycję baletu gruzińskiego z potęgą dźwięku orkiestry i chóru.

Kiedy?

3 marca 2024, godz. 18:00 w Filharmonii Częstochowskiej

Co trzeba zrobić?

Napisz w komentarzu pod postem na Facebooku (możesz oznaczyć) z kim wybierzesz się na ten widowiskowy spektakl i dlaczego to właśnie Wy powinniście wygrać bilety.

Co można zrobić?

Polubić nasz serwis informacyjny na Facebooku by być na bieżąco podczas wyników konkursu oraz udostępnić konkurs.

Bardzo serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w zabawie.

Koniec konkursu odbędzie się 20 lutego 2024, natomiast wyniki zostaną ogłoszone 21 lutego 2024 na naszym Facebooku.

Regulamin:

Regulamin konkursu ” Wygraj Bilety na Balet APHKAZETI”:

 1. Organizatorem konkursu jest serwis informacyjny faktyczestochowa.pl.
 2. Konkurs jest otwarty dla wszystkich użytkowników Facebooka, którzy spełniają warunki określone w regulaminie (punkt 3).
 3. Aby wziąć udział w konkursie, należy: napisać w komentarzu pod postem konkursowym (będą brane pod uwagę komentarze tylko pod tym postem) z kim chciałbyś/ałabyś się udać na spektakl Baletu APHKAZETI oraz uzasadnić, dlaczego to właśnie Wy powinniście wygrać bilety.
 4. Konkurs trwa od daty ogłoszenia tj. 01.02.2024 do 20.02.2024 roku. Wszelkie zgłoszenia po tym terminie nie będą uwzględniane.
 5. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie Facebook serwisu informacyjnego faktyczestochowa.pl dnia 21 lutego 2024 roku.
 6. Nagrodą w konkursie są bilety na niezwykły występ Baletu APHKAZETI, który odbędzie się 3 marca 2024 roku o godzinie 18:00 w Filharmonii Częstochowskiej.
 7. Organizator zastrzega sobie prawo do wyboru zwycięzcy na podstawie kreatywności, oryginalności i trafności uzasadnienia wyboru towarzysza na spektakl.
 8. Każdy użytkownik może wziąć udział w konkursie tylko raz.
 9. Zwycięzcą jest jedna osoba, która otrzymuje dwa bilety (dla siebie i osoby towarzyszącej)
 10. Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej poprzez wiadomość prywatną na Facebooku oraz ogłoszeniem wyników facebooku.
 11. Zwycięzca zostanie poproszony o adres mailowy w celu przesłanie biletów online.
 12. Nagrody nie podlegają wymianie na inne nagrody ani na ich równowartość pieniężną.
 13. Korzystanie z Facebooka podlega zasadom i regulaminom serwisu, a wszelkie reklamacje związane z przebiegiem konkursu należy kierować bezpośrednio do organizatora.
 14. Udział w konkursie oznacza akceptację niniejszego regulaminu.
 15. Uczestnik wyraża zgodę na udostępnienie jego danych osobowych do informacji publicznej na stronie oraz na Facebooku faktyczestochowa.pl

Udostępnij post:

PRAWIE MILION ZŁOTYCH PRZEZNACZONO NA WSPARCIE DZIAŁKOWCÓW

Już od dziewięciu lat Miasto kontynuuje finansowe wsparcie dla inwestycji w Rodzinnych Ogrodach Działkowych na obszarze miasta, udzielając dotacji na projekty poprawiające infrastrukturę ROD. Program będzie kontynuowany również w bieżącym roku, z możliwością składania wniosków do końca kwietnia.