TRAGICZNY WYPADEK NA A1, NIE ŻYJE KIEROWCA

W nieszczęśliwym zdarzeniu na autostradzie A1, między węzłami Częstochowa Blachownia a Częstochowa Jasna Góra, doszło do tragedii, w wyniku której 40-letni kierowca mercedesa stracił życie. Informacje te zostały przekazane przez policję z Katowic.

Wstępne ustalenia śledczych wskazują, że tragiczne zdarzenie miało miejsce przed godziną 6 rano, gdy mercedes z naczepą najechał na tył ciężarówki marki Scania, którą prowadził 46-letni kierowca. W wyniku tego zderzenia doszło do śmierci kierowcy mercedesa na miejscu. Szczegóły wypadku podał st. asp. Olaf Burakiewicz z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.

„Droga w kierunku Łodzi została zablokowana, a służby ruchu drogowego skierowały ruch na objazdy, aby uniknąć utrudnień” – poinformował policjant. W wyniku odniesionych obrażeń kierowca mercedesa zmarł na miejscu, natomiast drugi kierowca ciężarówki marki Scania przeżył zderzenie.

Tragedia ta rzuciła cień smutku na społeczność lokalną, a rodzina zmarłego kierowcy musi zmierzyć się z nagłym i tragicznym utratem. Śledztwo w sprawie dokładnych okoliczności wypadku jest w toku, a policja apeluje o współpracę świadków, którzy mogą dostarczyć istotnych informacji w tej sprawie.

ŹRÓDŁO/FOTO: POLICJA FB

Udostępnij post:

LETNIE TARGI PRACY

12 czerwca będzie można poznać wiele ofert pracy. Wydarzenie kierowane jest do osób bezrobotnych, poszukujących pracy oraz młodzieży.

NOWY DYREKTOR MIEJSKIEGO SZPITALA ZESPOLONEGO

Beata Szafraniec została wskazana przez komisję konkursową na dyrektorkę Miejskiego Szpitala Zespolonego w Częstochowie. Jest absolwentką prawa, a od ponad 10 lat jest związana z działalnością zarządczą w ochronie zdrowia.