TOMAS PETRASEK WZIĄŁ ŚLUB

Po zdobyciu mistrzostwa Polski z Rakowem Częstochowa w poprzednim sezonie, Tomas Petrasek postanowił podjąć nowe wyzwania w swojej karierze piłkarskiej i przeniósł się do koreańskiej drużyny Jeonbuk Hyundai. Pomimo zmiany otoczenia, Czeski obrońca nie zapomniał o swoich przyjaciołach z Częstochowy, czego wyrazem było zaproszenie byłego trenera "Medalików" Marka Papszuna na swoje wesele.

W czerwcu tego roku Tomas Petrasek zdecydował się odejść z klubu spod Jasnej Góry po siedmiu latach gry dla Rakowa Częstochowa. Wybierając Koreę Południową jako kolejne miejsce swojej kariery, odrzucił propozycje m.in. z Legii Warszawa czy rodzimej Sparty Praga.

Ostatnio jednak to nie jego gra stała się przedmiotem zainteresowania mediów, lecz inny ważny moment w życiu 31-latka. Piłkarz wziął ślub ze swoją ukochaną Katerine, a na ceremonię ślubną zaprosił starych przyjaciół z Rakowa Częstochowa, na czele z byłym trenerem, Markiem Papszunem. Oprócz niego, na ślubie pojawił się również Sebastian Musiolik, kolega z czasów wspólnej gry, oraz Wojciech Herman, fizjoterapeuta zespołu.

Tomas Petrasek podziękował swoim kolegom z Częstochowy za wsparcie w tym ważnym momencie poprzez portal społecznościowy X (dawniej Twitter): „Dziękuję bardzo panowie, że byliście mi wsparciem w tym ważnym meczu! Mistrzowska drużyna.”

FOTO: TOMAS PETRASEK X

Udostępnij post: