SYLWESTER CZĘSTOCHOWA: ORGANIZACJA RUCHU

Miejska impreza sylwestrowa na Bieganie rozpocznie się o godzinie 21 w dniu 31 grudnia. W związku z tym wprowadzone zostaną tymczasowe zmiany w organizacji ruchu, obowiązujące od godziny 21.00 w niedzielę, 31 grudnia, do godziny 2.00 w poniedziałek, 1 stycznia.

Zmiany te obejmą zwężenie ulic przyległych do placu Biegańskiego (ulic Dąbrowskiego, Nowowiejskiego, Śląskiej i Kilińskiego) do jednego pasa ruchu. Warto być przygotowanym na zwiększone natężenie ruchu na tych obszarach.

Ważne jest, że trasy autobusów komunikacji publicznej pozostaną niezmienione, co oznacza, że podróżujący nimi nie będą musieli dostosowywać się do zmian trasy.

Apelujemy o wyrozumiałość ze strony użytkowników dróg i przepraszamy za ewentualne przejściowe utrudnienia, związane z wprowadzonymi modyfikacjami w organizacji ruchu.

Źródło: UM CZESTOCHOWA

Udostępnij post:

OSTATNIA SZANSA DLA RAKOWA. ”MECZ O WSZYSTKO – AWANAS ALBO ODPADAMY”

Raków Częstochowa, mimo bycia mistrzem Polski, obecnie zajmuje dopiero szóste miejsce w tabeli PKO Ekstraklasy. Dla drużyny z Częstochowy ostatnią nadzieją na zagraniczne puchary może być Fortuna Puchar Polski. W nadchodzącym wtorkowym starciu, Raków będzie rywalizować z Piastem Gliwice.

PRAWIE MILION ZŁOTYCH PRZEZNACZONO NA WSPARCIE DZIAŁKOWCÓW

Już od dziewięciu lat Miasto kontynuuje finansowe wsparcie dla inwestycji w Rodzinnych Ogrodach Działkowych na obszarze miasta, udzielając dotacji na projekty poprawiające infrastrukturę ROD. Program będzie kontynuowany również w bieżącym roku, z możliwością składania wniosków do końca kwietnia.