SYLWESTER CZĘSTOCHOWA: ORGANIZACJA RUCHU

Miejska impreza sylwestrowa na Bieganie rozpocznie się o godzinie 21 w dniu 31 grudnia. W związku z tym wprowadzone zostaną tymczasowe zmiany w organizacji ruchu, obowiązujące od godziny 21.00 w niedzielę, 31 grudnia, do godziny 2.00 w poniedziałek, 1 stycznia.

Zmiany te obejmą zwężenie ulic przyległych do placu Biegańskiego (ulic Dąbrowskiego, Nowowiejskiego, Śląskiej i Kilińskiego) do jednego pasa ruchu. Warto być przygotowanym na zwiększone natężenie ruchu na tych obszarach.

Ważne jest, że trasy autobusów komunikacji publicznej pozostaną niezmienione, co oznacza, że podróżujący nimi nie będą musieli dostosowywać się do zmian trasy.

Apelujemy o wyrozumiałość ze strony użytkowników dróg i przepraszamy za ewentualne przejściowe utrudnienia, związane z wprowadzonymi modyfikacjami w organizacji ruchu.

Źródło: UM CZESTOCHOWA

Udostępnij post:

UTRUDNIENIA- ULICA GŁÓWNA I PRZEJAZDOWA

Utrudnienia mają związek z pracami związanymi z wymianą nawierzchni na odcinku ul. Przejazdowej między ul. Junacką a Łopianową (jezdnia w kierunku Opola), a także robót

LETNIE TARGI PRACY

12 czerwca będzie można poznać wiele ofert pracy. Wydarzenie kierowane jest do osób bezrobotnych, poszukujących pracy oraz młodzieży.