ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA KRWI

W nadchodzącą sobotę, 16 grudnia, w przychodni przy ul. Kopernika 38 odbędzie się wyjątkowe wydarzenie - 5. świąteczna zbiórka krwi. Organizatorzy tego szlachetnego przedsięwzięcia, pod hasłem "Zostań Świątecznym Bohaterem. Oddaj krew i uratuj życie", zapraszają wszystkich chętnych do uczestnictwa w tej akcji.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 8.30 i potrwa do 12.30 w Oddziale Terenowym RCKiK w Częstochowie, zlokalizowanym w budynku przychodni MSWiA, przy ul. Kopernika 38. To doskonała okazja dla każdego, kto pragnie włączyć się w aktywne wspieranie potrzebujących, oddając jednocześnie cenny dar, jakim jest krew.

Aby dodatkowo zachęcić darczyńców, organizatorzy przygotowali atrakcyjne vouchery i gadżety, ufundowane przez Częstochowski Legion – Klub HDK oraz partnerów akcji. Prezydent Częstochowy, Krzysztof Matyjaszczyk, objął to wydarzenie swoim honorowym patronatem, co podkreśla wagę inicjatywy dla społeczności lokalnej.

ŹRÓDŁO: UM CZESTOCHOWA

Udostępnij post:

LETNIE TARGI PRACY

12 czerwca będzie można poznać wiele ofert pracy. Wydarzenie kierowane jest do osób bezrobotnych, poszukujących pracy oraz młodzieży.

120 NOWYCH MIEJSC W ŻŁOBKU

Umowa na rozbudowę Żłobka Miejskiego przy alei Armii Krajowej podpisana! Przybędzie 120 nowych miejsc dla dzieci.

UWAGA BARSZCZ SOSNOWSKIEGO!

Zakład Gospodarki Mieszkaniowej TBS informuje, że na należących do spółki działkach przy ul. Łódzkiej pojawił się barszcz Sosnowskiego.