ŚMIERTELNY WYPADEK NA AUTOSTRADZIE A1

Policjanci z Częstochowy, pod nadzorem miejscowej prokuratury, biorą udział w dochodzeniu w sprawie tragicznego wypadku drogowego, który miał miejsce wczoraj na autostradzie A1, na 441 kilometrze. Niestety, zdarzenie to zakończyło się śmiercią 41-letniego mężczyzny.

Wypadek miał miejsce przed godziną 18:00 w kierunku Łodzi, a w nim uczestniczyło aż pięć zestawów pojazdów. Pierwsze ustalenia wskazują, że kierowca pojazdu marki Scania zderzył się z tyłem stojącego na prawym pasie ruchu zestawu pojazdów w zatorze drogowym. W wyniku kolizji pojazdy stanęły w ogniu, a siła uderzenia była na tyle duża, że trzy kolejne poprzedzające zestawy pojazdów również uległy uszkodzeniu.

Niestety, 41-letni kierowca zginął na miejscu. Kierowca ciągnika marki Mercedes, 66-letni mężczyzna, w stanie ciężkim został przewieziony do szpitala.

W wyniku wypadku droga była zablokowana aż do wczesnych godzin porannych. Policja prowadzi szczegółowe dochodzenie w celu wyjaśnienia okoliczności tego tragicznego zdarzenia drogowego.

FOTO/INFO: POLICJA CZĘSTOCHOWA

Udostępnij post:

RAKÓW CZĘSTOCHOWA BEZ GOLA W MECZU ZE STALĄ MIELEC

Raków Częstochowa, aktualny mistrz Polski, nadal boryka się z problemami formy. Podopieczni trenera Dawida Szwargi zakończyli wyjazdowe starcie w Mielcu przeciwko Stali z niedosytem – mecz zakończył się bez bramek.

PRAWIE MILION ZŁOTYCH PRZEZNACZONO NA WSPARCIE DZIAŁKOWCÓW

Już od dziewięciu lat Miasto kontynuuje finansowe wsparcie dla inwestycji w Rodzinnych Ogrodach Działkowych na obszarze miasta, udzielając dotacji na projekty poprawiające infrastrukturę ROD. Program będzie kontynuowany również w bieżącym roku, z możliwością składania wniosków do końca kwietnia.