SAMOCHÓD DACHOWAŁ NA DRODZE – BĄDŹMY OSTROŻNI

Dziś rano, około godziny 8:20, miało miejsce niebezpieczne zdarzenie na drodze wojewódzkiej numer 483, pomiędzy miejscowościami Stary Cykarzew a Kokawa, poza obszarem zabudowanym.

Według ustaleń policji, kierująca volkswagenem 47-letnia mieszkanka gminy Mykanów, zmierzająca w kierunku Częstochowy, prawdopodobnie straciła panowanie nad pojazdem z powodu substancji ropopochodnej rozlanej na jezdni. Efektem tego było wpadnięcie samochodu w poślizg i jego przewrócenie na pobocze, gdzie doszło do dachowania. Szczęśliwie, kobieta była trzeźwa i nie odniosła obrażeń. 

Zanim wyruszymy w trasę, ważne jest, aby zabezpieczyć wszelkie luźne przedmioty w kabinie samochodu, które w przypadku awarii mogą stwarzać zagrożenie. Bezpieczniej jest przechowywać rzeczy w bagażniku, co może przyczynić się do minimalizacji ryzyka i zwiększenia ogólnego bezpieczeństwa podróży.

ŹRÓDŁO: POLICJA CZESTOCHOWA

Udostępnij post:

OSTATNIA SZANSA DLA RAKOWA. ”MECZ O WSZYSTKO – AWANAS ALBO ODPADAMY”

Raków Częstochowa, mimo bycia mistrzem Polski, obecnie zajmuje dopiero szóste miejsce w tabeli PKO Ekstraklasy. Dla drużyny z Częstochowy ostatnią nadzieją na zagraniczne puchary może być Fortuna Puchar Polski. W nadchodzącym wtorkowym starciu, Raków będzie rywalizować z Piastem Gliwice.