RAKÓW CZĘSTOCHOWA – ATALANTA BERGAMO, GDZIE OGLĄDAĆ?

Dzisiaj, 14 grudnia odbędzie się mecz pomiędzy Raków Częstochowa a Atalanta Bergamo, będący jednym z emocjonujących pojedynków szóstej kolejki Ligi Europy. Polski klub, Raków Częstochowa, zmierzy się z włoską drużyną, Atalantą Bergamo, w walce o awans do fazy pucharowej Ligi Konferencji Europy.

Początek meczu zaplanowano na godzinę 21:00, co daje kibicom doskonałą okazję, by zasiąść przed telewizorami lub monitorami komputerów i śledzić każdy moment tego ważnego starcia. Dla tych, którzy nie mogą być na stadionie, istnieje możliwość obejrzenia transmisji online. Stream będzie dostępny na oficjalnej stronie sport.tvp.pl oraz na platformie Viaplay, umożliwiając kibicom na całym świecie aktywne uczestnictwo w emocjach towarzyszących tej piłkarskiej potyczce.

Udostępnij post:

UTRUDNIENIA- ULICA GŁÓWNA I PRZEJAZDOWA

Utrudnienia mają związek z pracami związanymi z wymianą nawierzchni na odcinku ul. Przejazdowej między ul. Junacką a Łopianową (jezdnia w kierunku Opola), a także robót

PRZETARG NA MODERNIZACJĘ LODOWISKA

Modernizacja lodowiska- to zadanie zostało wybrane przez mieszkańców do realizacji ze środków miejskich w ramach Budżetu Obywatelskiego.

REMONT W BIBLIOTECE

Od 11 czerwca w budynku Biblioteki Publicznej przy al. NMP 22 niedostępna będzie m.in. Czytelnia Główna ze stanowiskami komputerowymi. Wypożyczalnia na parterze działa bez zmian.