PSEUDOKIBIC MIAŁ PRZY SOBIE 4KG NARKOTYKÓW [ZDJĘCIA I WIDEO]

Funkcjonariusze zwalczający przestępczość wśród pseudokibiców oraz handel narkotykami zatrzymali mężczyznę w wieku 28 lat, z dużą ilością substancji odurzających. Osoba ta jest powiązana z grupą pseudokibiców związanych z jednym ze śląskich klubów piłkarskich.

Ekipa śledcza z Częstochowy, zajmująca się tropieniem przestępstw narkotykowych oraz osób związanych z pseudokibicami, aktywnie monitoruje sytuację na ulicach, aby ograniczyć dostępność narkotyków. Dzięki pełnemu zaangażowaniu, zbierają i analizują informacje mające wpływ na identyfikację, śledzenie oraz eliminację przestępstw popełnianych przez pseudokibiców.

Pod koniec minionego tygodnia ekipa śledcza natrafiła na ślad 28-latka, powiązanego z grupą pseudokibiców jednego ze śląskich klubów piłkarskich, który przechowywał duże ilości narkotyków w swoim miejscu zamieszkania oraz w pomieszczeniach gospodarczych. Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 4 kilogramy narkotyków, w tym amfetaminę, haszysz, marihuanę, metamfetaminę, tabletki ekstazy oraz grzyby halucynogenne. Szacuje się, że wartość zabezpieczonych substancji przekracza 200 tysięcy złotych na czarnym rynku.

Aresztowany 28-latek został postawiony przed prokuratorem pod zarzutem posiadania dużej ilości narkotyków i został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Ponadto, funkcjonariusze zabezpieczyli od podejrzanego kilka tysięcy złotych na poczet przyszłych kar i grzywien.

ŹRÓDŁO: POLICJA CZESTOCHOWA

Udostępnij post:

SPACERY Z BIBLIOTEKĄ

Już jutro o godz. 10.00 odbędzie się pierwszy spacer z cyklu „Spacery z biblioteką” organizowane przez Bibliotekę Publiczną im. dr. Władysława Biegańskiego w Częstochowie