PRZEKROCZYŁ PRĘDKOŚĆ O 70 KM/H PRZEZ CO STRACIŁ PRAWO JAZDY

W ostatnim zdarzeniu na ulicy Śląskiej we Wręczycy Wielkiej policjanci z kłobuckiej drogówki zatrzymali kierowcę luksusowego jaguara, który nie tylko znacząco przekroczył prędkość w obszarze zabudowanym, ale również stanowił zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 2000 złotych, stracił prawo jazdy, a do swojego konta wpisał punkty karne.

Podczas rutynowej kontroli prędkości, urządzenie pomiarowe ujawniło, że jaguar poruszał się z prędkością 120 km/h, co oznaczało znaczne przekroczenie dozwolonej granicy 50 km/h w obszarze zabudowanym. Kłobuccy policjanci natychmiast zareagowali, zatrzymując kierowcę na miejscu.

Okazało się, że za kierownicą samochodu znajdował się 34-letni mieszkaniec powiatu częstochowskiego. Mężczyzna nie tylko musi teraz stawić czoła konsekwencjom utraty prawa jazdy, ale również został obciążony mandatem karnym w kwocie 2000 złotych. Dodatkowo, na jego konto wpisano punkty karne, co może mieć długofalowe skutki dla jego dalszej aktywności na drodze.

ŹRÓDŁO:POLICJA Śląska

Udostępnij post:

MĘŻCZYZNA BIEGAŁ PO STARYM MIEŚCIE Z MACZETĄ!

Strażnicy miejscy zatrzymali jednego z mężczyzn, który na Starym Mieście w Częstochowie machał 50-centymetrową maczetą. Oprócz maczety znaleziono przy nim również 20-centymetrowy nóż.