PREMIERA FILMU „STACJA GNASZYN”

Premiera filmu Stacja Gnaszyn! Odjazd odbędzie się dziś -24 maja 2024 o godzinie 17 w Szkole Podstawowej nr 11 im. Marii Dąbrowskiej w Częstochowie. Nie czekajcie, zarezerwujcie sobie czas w kalendarzu!

Odkryj częstochowski Gnaszyn w filmie dokumentalnym, który przeniesie Cię przez czas i przestrzeń tej wyjątkowej dzielnicy. Spotkasz w nim mieszkańców dzielących się swoimi wspomnieniami, tworzących zaskakującą opowieść o bogactwie naturalnym, kulturowym, dramatycznych wydarzeniach i dziedzictwie kształtowanym w Gnaszynie przez lata. To historia utkana z doświadczeń ludzi, którzy spędzili tutaj całe swoje życie.

O filmie:
Czas trwania: 50 min
Reżyseria: Szymon Domański, Mateusz Fryc
Gatunek: dokumentalny

ŹRÓDŁO & FOTO: FB

 

Udostępnij post:

UWAGA BARSZCZ SOSNOWSKIEGO!

Zakład Gospodarki Mieszkaniowej TBS informuje, że na należących do spółki działkach przy ul. Łódzkiej pojawił się barszcz Sosnowskiego.

REMONT W BIBLIOTECE

Od 11 czerwca w budynku Biblioteki Publicznej przy al. NMP 22 niedostępna będzie m.in. Czytelnia Główna ze stanowiskami komputerowymi. Wypożyczalnia na parterze działa bez zmian.

PRZETARG NA MODERNIZACJĘ LODOWISKA

Modernizacja lodowiska- to zadanie zostało wybrane przez mieszkańców do realizacji ze środków miejskich w ramach Budżetu Obywatelskiego.

120 NOWYCH MIEJSC W ŻŁOBKU

Umowa na rozbudowę Żłobka Miejskiego przy alei Armii Krajowej podpisana! Przybędzie 120 nowych miejsc dla dzieci.