POSZUKIWANIA TOMASZA TARCZYŃSKIEGO

Trwają poszukiwania 52-letniego Tomasza Tarczyńskiego, który zaginął w dniu 21 grudnia 2023 roku, opuszczając miejsce zamieszkania w Częstochowie. Policja apeluje o pomoc społeczności w odnalezieniu tej osoby.

 Tomasz opuścił dom w godzinach nocnych z 21 na 22 grudnia 2023 roku i ostatnio był widziany w okolicach ogródków działkowych „Sarenka II”. Brak kontaktu z rodziną budzi poważne obawy.

Opis Wyglądu: Zaginiony ma około 180 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, czarne włosy z siwym nalotem, długość do uszu, zaczesane do tyłu. Posiada kilkudniowy zarost na twarzy, niebieskie oczy, oraz bliznę na czole nad prawym łukiem brwiowym.

Policja apeluje o kontakt pod numerem 47 858 1255 lub 112 od osób, które miały kontakt z Tomaszem od momentu zaginięcia. Każda informacja może być kluczowa dla odnalezienia zaginionej osoby.

Komisariat Policji VI w Częstochowie intensywnie prowadzi poszukiwania. Brak informacji na temat ubioru utrudnia proces. Policja apeluje także o kontakt z jednostką pod numerem alarmowym 997 lub 112 w przypadku posiadania jakichkolwiek informacji na temat miejsca pobytu zaginionego.

ŹRÓDŁO: POLICJA ŚLĄSKA

Udostępnij post:

63 NAGRODY DLA MŁODYCH NAJZDOLNIEJSZYCH

Młodzi- zdolni: 63 nagrody, w tym 31 dla uczniów szkół podstawowych, 29 dla uczniów szkół ponadpodstawowych oraz 3 dla uczniów szkół technicznych.

PIERWSZY BIZNES- WSPARCIE W STARCIE

Nawet do pół miliona dla przedsiębiorczych! Firmy z branży gastronomicznej, hotelarskiej, turystycznej i kulturalnej mogą uzyskać wysokie dotacje bezzwrotne.

REMONT W BIBLIOTECE

Od 11 czerwca w budynku Biblioteki Publicznej przy al. NMP 22 niedostępna będzie m.in. Czytelnia Główna ze stanowiskami komputerowymi. Wypożyczalnia na parterze działa bez zmian.

NOWY DYREKTOR MIEJSKIEGO SZPITALA ZESPOLONEGO

Beata Szafraniec została wskazana przez komisję konkursową na dyrektorkę Miejskiego Szpitala Zespolonego w Częstochowie. Jest absolwentką prawa, a od ponad 10 lat jest związana z działalnością zarządczą w ochronie zdrowia.