POSZUKIWANIA TOMASZA TARCZYŃSKIEGO

Trwają poszukiwania 52-letniego Tomasza Tarczyńskiego, który zaginął w dniu 21 grudnia 2023 roku, opuszczając miejsce zamieszkania w Częstochowie. Policja apeluje o pomoc społeczności w odnalezieniu tej osoby.

 Tomasz opuścił dom w godzinach nocnych z 21 na 22 grudnia 2023 roku i ostatnio był widziany w okolicach ogródków działkowych „Sarenka II”. Brak kontaktu z rodziną budzi poważne obawy.

Opis Wyglądu: Zaginiony ma około 180 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, czarne włosy z siwym nalotem, długość do uszu, zaczesane do tyłu. Posiada kilkudniowy zarost na twarzy, niebieskie oczy, oraz bliznę na czole nad prawym łukiem brwiowym.

Policja apeluje o kontakt pod numerem 47 858 1255 lub 112 od osób, które miały kontakt z Tomaszem od momentu zaginięcia. Każda informacja może być kluczowa dla odnalezienia zaginionej osoby.

Komisariat Policji VI w Częstochowie intensywnie prowadzi poszukiwania. Brak informacji na temat ubioru utrudnia proces. Policja apeluje także o kontakt z jednostką pod numerem alarmowym 997 lub 112 w przypadku posiadania jakichkolwiek informacji na temat miejsca pobytu zaginionego.

ŹRÓDŁO: POLICJA ŚLĄSKA

Udostępnij post: