POSZUKIWANIA JUSTYNY SZYMCZYK

Trwają intensywne poszukiwania 38-letniej Justyny Szymczyk, która opuściła swoje miejsce zamieszkania w dniu 11 grudnia 2023 roku, nie informując nikogo o swoim zamiarze. Obecnie nie powróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną, co wywołuje obawy i skłania do podjęcia natychmiastowych działań w celu odnalezienia kobiety.

Informacje na temat zaginionej są kluczowe dla prowadzenia skutecznych działań poszukiwawczych. Justyna Szymczyk ma około 165 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, ciemno-blond włosy krótko obcięte w stylu „na chłopaka”, niebieskie oczy, średni nos oraz przylegające uszy. Jej twarz charakteryzują charakterystyczne zmiany trądzikowe.

Obecnie nie ma informacji na temat ubioru zaginionej, a także aktualnego zdjęcia. Każda osoba, która mogła widzieć Justynę Szymczyk lub posiada jakiekolwiek informacje na temat jej aktualnego miejsca pobytu, jest proszona o niezwłoczny kontakt z Komisariatem Policji w Kłomnicach pod numerem telefonu 34 47 858 08 10. Alternatywnie można skontaktować się z najbliższą jednostką Policji pod numerem alarmowym 997 lub 112.

Apelujemy do wszystkich, którzy mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat zaginionej Justyny, o współpracę z Policją w celu jak najszybszego odnalezienia kobiety i przywrócenia jej do rodziny. Każda wskazówka może być kluczowa w tym trudnym czasie dla bliskich Justyny.

Udostępnij post:

PIERWSZY BIZNES- WSPARCIE W STARCIE

Nawet do pół miliona dla przedsiębiorczych! Firmy z branży gastronomicznej, hotelarskiej, turystycznej i kulturalnej mogą uzyskać wysokie dotacje bezzwrotne.

63 NAGRODY DLA MŁODYCH NAJZDOLNIEJSZYCH

Młodzi- zdolni: 63 nagrody, w tym 31 dla uczniów szkół podstawowych, 29 dla uczniów szkół ponadpodstawowych oraz 3 dla uczniów szkół technicznych.

REMONT W BIBLIOTECE

Od 11 czerwca w budynku Biblioteki Publicznej przy al. NMP 22 niedostępna będzie m.in. Czytelnia Główna ze stanowiskami komputerowymi. Wypożyczalnia na parterze działa bez zmian.

LETNIE TARGI PRACY

12 czerwca będzie można poznać wiele ofert pracy. Wydarzenie kierowane jest do osób bezrobotnych, poszukujących pracy oraz młodzieży.