POSZUKIWANIA JUSTYNY SZYMCZYK

Trwają intensywne poszukiwania 38-letniej Justyny Szymczyk, która opuściła swoje miejsce zamieszkania w dniu 11 grudnia 2023 roku, nie informując nikogo o swoim zamiarze. Obecnie nie powróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną, co wywołuje obawy i skłania do podjęcia natychmiastowych działań w celu odnalezienia kobiety.

Informacje na temat zaginionej są kluczowe dla prowadzenia skutecznych działań poszukiwawczych. Justyna Szymczyk ma około 165 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, ciemno-blond włosy krótko obcięte w stylu „na chłopaka”, niebieskie oczy, średni nos oraz przylegające uszy. Jej twarz charakteryzują charakterystyczne zmiany trądzikowe.

Obecnie nie ma informacji na temat ubioru zaginionej, a także aktualnego zdjęcia. Każda osoba, która mogła widzieć Justynę Szymczyk lub posiada jakiekolwiek informacje na temat jej aktualnego miejsca pobytu, jest proszona o niezwłoczny kontakt z Komisariatem Policji w Kłomnicach pod numerem telefonu 34 47 858 08 10. Alternatywnie można skontaktować się z najbliższą jednostką Policji pod numerem alarmowym 997 lub 112.

Apelujemy do wszystkich, którzy mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat zaginionej Justyny, o współpracę z Policją w celu jak najszybszego odnalezienia kobiety i przywrócenia jej do rodziny. Każda wskazówka może być kluczowa w tym trudnym czasie dla bliskich Justyny.

Udostępnij post:

OSTATNIA SZANSA DLA RAKOWA. ”MECZ O WSZYSTKO – AWANAS ALBO ODPADAMY”

Raków Częstochowa, mimo bycia mistrzem Polski, obecnie zajmuje dopiero szóste miejsce w tabeli PKO Ekstraklasy. Dla drużyny z Częstochowy ostatnią nadzieją na zagraniczne puchary może być Fortuna Puchar Polski. W nadchodzącym wtorkowym starciu, Raków będzie rywalizować z Piastem Gliwice.