POLSKA ARMIA OBSERWUJE WZMOŻONĄ AKTYWNOŚĆ ROSYJSKĄ

Dowództwo Operacyjne poinformowało, że zauważa się intensywną aktywność lotnictwa dalekiego zasięgu Federacji Rosyjskiej, związana z potencjalnymi planami przeprowadzenia ataków na terytorium Ukrainy.

W komunikacie zaznaczono, że wszystkie niezbędne procedury mające na celu zabezpieczenie polskiej przestrzeni powietrznej zostały aktywowane. To obejmuje m.in. przygotowanie do startu polskich i sojuszniczych samolotów. Dowództwo Operacyjne ostrzega również przed możliwością wystąpienia podwyższonego poziomu hałasu, zwłaszcza w południowo-wschodnich regionach kraju.

ŹRÓDŁO MEDIA

FOTO:REPORTER

Udostępnij post:

NOWY DYREKTOR MIEJSKIEGO SZPITALA ZESPOLONEGO

Beata Szafraniec została wskazana przez komisję konkursową na dyrektorkę Miejskiego Szpitala Zespolonego w Częstochowie. Jest absolwentką prawa, a od ponad 10 lat jest związana z działalnością zarządczą w ochronie zdrowia.

LETNIE TARGI PRACY

12 czerwca będzie można poznać wiele ofert pracy. Wydarzenie kierowane jest do osób bezrobotnych, poszukujących pracy oraz młodzieży.

UTRUDNIENIA- ULICA GŁÓWNA I PRZEJAZDOWA

Utrudnienia mają związek z pracami związanymi z wymianą nawierzchni na odcinku ul. Przejazdowej między ul. Junacką a Łopianową (jezdnia w kierunku Opola), a także robót