POLICJA Z KŁOBUCKA SZUKA ŚWIADKÓW ŚMIERTELNEGO POTRĄCENIA PIESZEGO

Policjanci z Kłobucka prowadzą poszukiwania świadków potrącenia pieszego, które miało miejsce w piątek, 15 marca w Złochowicach na ulicy Długiej.

Wszystkie osoby, które były naocznych świadkami lub posiadają informacje na temat tego zdarzenia, są proszone o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Kłobucku pod numerem telefonu 47 858 22 00 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem 997 lub 112.

W piątek, 15 marca, o godzinie 23:30 oficer dyżurny z komendy w Kłobucku otrzymał zgłoszenie o potrąceniu pieszego w Złochowicach na ulicy Długiej. Na miejsce skierowano policjantów z patrolu interwencyjnego, którzy potwierdzili zgłoszenie. Kierowca pojazdu, który potrącił pieszego, opuścił miejsce zdarzenia nie udzielając poszkodowanemu pomocy. Niestety, 43-letni mężczyzna zmarł na miejscu zdarzenia w wyniku odniesionych obrażeń mimo podejmowanej reanimacji.

Na miejscu zdarzenia pracowali funkcjonariusze z kłobuckiej drogówki oraz technik kryminalistyki z dochodzeniowcem. W trakcie oględzin droga była całkowicie zablokowana. Obecnie policjanci analizują zebrany materiał dowodowy w celu ustalenia sprawcy zdarzenia oraz dokładnego wyjaśnienia przyczyn i okoliczności tego tragicznego wydarzenia.

Jeśli ktoś dysponuje informacjami dotyczącymi tego zdarzenia, w tym nagraniami z monitoringu, lub przejeżdżał przez Złochowice w godzinach od 22:30 do 23:30 i posiada w swoim pojeździe wideorejestrator, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kłobucku drogą mailową pod adresem dyzurny@klobuck.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie pod numerami 47 858 22 00 oraz 47 858 25 10, lub z najbliższą jednostką Policji pod numerami alarmowymi 997 i 112.

ŹRÓDŁO: POLICJA KŁOBUCK

Udostępnij post:

OBJAZDY MPK- NAPRAWA RONDA PRAW KOBIET

W związku z prowadzeniem przez Miejski Zarząd Dróg w Częstochowie naprawy gwarancyjnej na rondzie Praw Kobiet przy ulicy Pułaskiego, w dniach 23-28 maja, autobusy linii 15, 23 i 37 kursować będą objazdami.

SPACERY Z BIBLIOTEKĄ

Już jutro o godz. 10.00 odbędzie się pierwszy spacer z cyklu „Spacery z biblioteką” organizowane przez Bibliotekę Publiczną im. dr. Władysława Biegańskiego w Częstochowie