POLICJA DOPIERO PO 24 LATACH ZŁAPAŁA POSZUKIWANEGO 72-LATKA (3 LISTY GOŃCZE)

Częstochowscy funkcjonariusze wydziału kryminalnego Komendy Miejskiej Policji dokonali aresztowania mężczyzny, który przez ostatnie 24 lata unikał wymiaru sprawiedliwości.

Pierwszy list gończy za nim został wystawiony przez Sąd Okręgowy w Częstochowie w 2000 roku, w związku z podejrzeniem o przestępstwo seksualne, co zaowocowało również nakazem tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Kolejne listy gończe, wystawione przez Prokuraturę Rejonową w Częstochowie, dotyczyły jego udziału w oszustwach. Mimo wielokrotnych zmian miejsca zamieszkania, 72-letni mężczyzna został zatrzymany przez kryminalnych funkcjonariuszy na terenie Częstochowy. Zdarzenie to miało miejsce w tym tygodniu, kiedy to mężczyzna został zaskoczony przez policję w kolejnym miejscu ukrycia się. Obecnie znajduje się on już w zakładzie karnym, gdzie będzie oczekiwał na dalsze postępowanie sądowe.

ŹRÓDŁO: POLICJA ŚLĄSKA CZĘSTOCHOWA

Udostępnij post:

MOPS ZAPRASZA NA KONSULTACJE

12 czerwca przedstawiciele częstochowskiego MOPS, zajmujący się różnymi obszarami wsparcia, zapraszają na konsultacje organizowane pod hasłem ,,Wsparcie Rodzin”.

REMONT W BIBLIOTECE

Od 11 czerwca w budynku Biblioteki Publicznej przy al. NMP 22 niedostępna będzie m.in. Czytelnia Główna ze stanowiskami komputerowymi. Wypożyczalnia na parterze działa bez zmian.

PIERWSZY BIZNES- WSPARCIE W STARCIE

Nawet do pół miliona dla przedsiębiorczych! Firmy z branży gastronomicznej, hotelarskiej, turystycznej i kulturalnej mogą uzyskać wysokie dotacje bezzwrotne.