POBIŁ WUJKA NA ŚMIERĆ. PRZEZ ALKOHOL NIC NIE PAMIĘTA

W miejscowości Garnek, w powiecie częstochowskim, doszło do tragicznego wydarzenia podczas libacji alkoholowej.

44-letni mężczyzna – Tomasz U., zaatakował swojego 66-letniego krewnego, który towarzyszył mu podczas spożywania alkoholu. W wyniku ataku pokrzywdzony odniósł liczne obrażenia, w szczególności w okolicach głowy, które ostatecznie doprowadziły do jego śmierci.

Prokuratura Rejonowa w Częstochowie podjęła śledztwo w tej sprawie. Tomaszowi U. został przedstawiony zarzut spowodowania ciężkich obrażeń ciała, które przyczyniły się do zgonu pokrzywdzonego. Mężczyzna, który przyznał się do popełnienia zbrodni, został aresztowany na okres trzech miesięcy. Jednak jak twierdzi ”nie pamięta” całego zdarzenia przez alkohol. Grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.

W celu ustalenia bezpośredniej przyczyny zgonu 66-latka, w tym tygodniu przeprowadzona zostanie sekcja zwłok w Zakładzie Medycyny Sądowej Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Cała sytuacja jest przedmiotem śledztwa, a sprawca może spędzić resztę życia w więzieniu.

ŹRÓDŁO: MEDIA

Udostępnij post:

NOWE ZIELONE PATIA I NASADZENIA

Centrum Usług Komunalnych w ramach programu CzęstoZielona zleciło budowę 7 rekreacyjnych zakątków przy szkołach. Zadba również o nasadzenia drzew w sześciu dzielnicach – finansowanych z Budżetu Obywatelskiego.

WYGASZANIE DECYZJI O REJESTRACJI POJAZDÓW

22 lipca 2023 roku w życie weszły przepisy prawa, na mocy których do 10 czerwca 2024 samochody bez ważnego OC i badania technicznego (od minimum 10 lat) zostaną automatycznie wyrejestrowane.