PATRYK MAKUCH NOWYM PIŁKARZEM RAKOWA!

Reklama

Patryk Makuch dołącza do Rakowa Częstochowa na zasadzie transferu definitywnego z Cracovii. 25-latek podpisał umowę obowiązującą do 30 czerwca 2028 roku z opcją przedłużenia o kolejny rok.

– Nie jest tajemnicą fakt, że Patryk był wysoko na liście życzeń trenera Marka Papszuna. Sprowadzamy napastnika pasującego do naszego DNA. Kogoś, kto uwielbia ciężką pracę i poświęca się dla zespołu, a także daje fizyczną przewagę w ofensywie. Patryk cechuje się znakomitymi walorami fizycznymi i wyjątkową zdolnością gry w powietrzu. Nie możemy doczekać się jego występów w naszych barwach – podkreśla dyrektor sportowy Rakowa, Samuel Cardenas.

Pierwszy wywiad z piłkarzem mo9żemy obejrzeć tutaj.

ŹRÓDŁO & FOTO: rakow.com

 

Udostępnij post:

Reklama

Murale w szkołach

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Częstochowie odsłonił wewnętrzny mural poświęcony klubowi RKS Raków, co towarzyszyło piłkarskiej tematyce dnia z wystawą gadżetów i udziałem lokalnych przedstawicieli.

Nowe elektryczne autobusy dla MPK

Częstochowa zakupi 10 elektrycznych autobusów od Solaris BUS & COACH dzięki unijnemu dofinansowaniu, co ma wspierać rozwój zeroemisyjnego transportu publicznego w mieście.