PARK WODNY W CZĘSTOCHOWIE PRZYGOTOWAŁ SPECJALNĄ OFERTĘ NA FERIE!

Przez cały okres ferii dzieci mogą cieszyć się bogatą ofertą atrakcji, przygotowaną przez Park Wodny w Częstochowie. Na terenie obiektu czekają na nie m.in. wodny tor przeszkód, dmuchane boiska do gry i wiele innych rozrywek.

Niezależnie od panującej temperatury za oknem, szaleństwa na basenie zawsze stanowią doskonały pomysł. Od 29 stycznia do końca ferii dzieci mogą korzystać z wodnego toru przeszkód, dmuchanych opon, zjeżdżalni oraz dzikich i leniwych rzek – wszystko to dostępne w ramach zakupionego biletu.

Dodatkowo, na terenie Parku Wodnego, dzieci mają możliwość skosztowania smacznych potraw. Restauracja „La Playa Park Wodny” codziennie oferuje pożywny zestaw lunchowy.

Szczegółowe informacje dotyczące cen biletów oraz godzin otwarcia Parku można znaleźć na stronie internetowej częstochowskiego aquaparku

Udostępnij post:

LETNIE TARGI PRACY

12 czerwca będzie można poznać wiele ofert pracy. Wydarzenie kierowane jest do osób bezrobotnych, poszukujących pracy oraz młodzieży.

MOPS ZAPRASZA NA KONSULTACJE

12 czerwca przedstawiciele częstochowskiego MOPS, zajmujący się różnymi obszarami wsparcia, zapraszają na konsultacje organizowane pod hasłem ,,Wsparcie Rodzin”.

UTRUDNIENIA- ULICA GŁÓWNA I PRZEJAZDOWA

Utrudnienia mają związek z pracami związanymi z wymianą nawierzchni na odcinku ul. Przejazdowej między ul. Junacką a Łopianową (jezdnia w kierunku Opola), a także robót