OSTATNIA SZANSA DLA RAKOWA. ”MECZ O WSZYSTKO – AWANAS ALBO ODPADAMY”

Raków Częstochowa, mimo bycia mistrzem Polski, obecnie zajmuje dopiero szóste miejsce w tabeli PKO Ekstraklasy. Dla drużyny z Częstochowy ostatnią nadzieją na zagraniczne puchary może być Fortuna Puchar Polski. W nadchodzącym wtorkowym starciu, Raków będzie rywalizować z Piastem Gliwice.

Bramkarz Rakowa, Vladan Kovacević, w rozmowie z klubowym serwisem podkreślił znaczenie zbliżającego się meczu z Piastem, nazywając go „meczem o wszystko” – awans albo odpadnięcie. Kovacević zwrócił również uwagę na nadchodzący trudny mecz z Lechem, ale podkreślił, że drużyna musi skupić się na obu spotkaniach.

Drużyna z Częstochowy ma za sobą nieudany mecz przeciwko Stali Mielec, który zakończył się bezbramkowym remisem. Kovacević skomentował ten mecz, mówiąc, że choć mieli swoje okazje, by zdobyć gola, niestety im się to nie udało. Mimo to, wyraził zadowolenie z zachowania czystego konta przez całe spotkanie i pochwalił obronę za jej pracę.

Teraz drużyna skupia się na przyszłych wyzwaniach, mając nadzieję na lepsze rezultaty zarówno w lidze, jak i w Pucharze Polski, aby osiągnąć swoje cele sezonu.

ŹRÓDŁO: MEDIA

Udostępnij post: