OPŁAKANY STAN DRÓG W POWIECIE KŁOBUCKIM

Po zimie drogi powiatu kłobuckiego pozostają w opłakanym stanie, budząc niezadowolenie kierowców i mieszkańców. Nie ma znaczenia, czy jest to w gminie czy na krajowej trasie - problem dotyka każdego obszaru zarządzania drogami.

Chociaż sytuacja na jedynej krajowej trasie w powiecie kłobuckim nie jest najgorsza, bo dziury na niej nie zagrażają bezpośrednio pojazdom, to już na drogach wojewódzkich widoczne są poważniejsze uszkodzenia nawierzchni. Liczne dziury stanowią realne zagrożenie dla opon i felg, stwarzając ryzyko uszkodzeń pojazdów i niebezpieczeństwo dla kierowców.

Najbardziej tragiczna sytuacja dotyczy jednak pozostałych dróg, które od dawna nie doczekały się kompleksowego remontu. Zarówno drogi powiatowe, jak i gminne, pozostają w opłakanym stanie, przynosząc frustrację i straty dla użytkowników. Autor tych słów sam doświadczył dramatu głębokich wyrw w nawierzchni – dwie opony zniszczone na jednym przejeździe to tylko część tego, co spotkało wielu innych kierowców.

Jeden z  czytelników kłobucka.pl przysłał zdjęcia z drogi pomiędzy Popowem, a Wąsoszem, gdzie niedawno musiał wezwać policję po uszkodzeniu koła. 

Na podstawie wpisu kłobucka.pl dostępnego na grupie ”Wiadomości z powiatu kłobuckiego”

Zdjęcia: post kłobucka.pl

Udostępnij post:

UTRUDNIENIA- ULICA GŁÓWNA I PRZEJAZDOWA

Utrudnienia mają związek z pracami związanymi z wymianą nawierzchni na odcinku ul. Przejazdowej między ul. Junacką a Łopianową (jezdnia w kierunku Opola), a także robót

63 NAGRODY DLA MŁODYCH NAJZDOLNIEJSZYCH

Młodzi- zdolni: 63 nagrody, w tym 31 dla uczniów szkół podstawowych, 29 dla uczniów szkół ponadpodstawowych oraz 3 dla uczniów szkół technicznych.