OBJAZDY MPK- NAPRAWA RONDA PRAW KOBIET

W związku z prowadzeniem przez Miejski Zarząd Dróg w Częstochowie naprawy gwarancyjnej na rondzie Praw Kobiet przy ulicy Pułaskiego, w dniach 23-28 maja, autobusy linii 15, 23 i 37 kursować będą objazdami.

Linie nr 15 i 37 w kierunku Korkowej i Kawodrzy Górnej będą kursowały z pominięciem wjazdu na przystanek STRADOM DWORZEC PKP- czyli najkrótszą drogą na Aleję Bohaterów Monte Cassino w stronę Jagiellońskiej.
W kierunku Kukuczki i Drogowców autobusy będą kursować bez zmian.

Linia nr 23 w kierunku Dźbowa, z ulicy Pułaskiego pojedzie ulicą 1 Maja, w celu zawrócenia na rondzie Mickiewicza i dopiero wjedzie na łącznicę prowadzącą na wiadukt na Alei Bohaterów Monte Cassino.

W kierunku Rejtana autobusy pojadą bez zmian.

ŹRÓDŁO & FOTO: UM Częstochowa

Udostępnij post:

NOWY DYREKTOR MIEJSKIEGO SZPITALA ZESPOLONEGO

Beata Szafraniec została wskazana przez komisję konkursową na dyrektorkę Miejskiego Szpitala Zespolonego w Częstochowie. Jest absolwentką prawa, a od ponad 10 lat jest związana z działalnością zarządczą w ochronie zdrowia.

LETNIE TARGI PRACY

12 czerwca będzie można poznać wiele ofert pracy. Wydarzenie kierowane jest do osób bezrobotnych, poszukujących pracy oraz młodzieży.

UTRUDNIENIA- ULICA GŁÓWNA I PRZEJAZDOWA

Utrudnienia mają związek z pracami związanymi z wymianą nawierzchni na odcinku ul. Przejazdowej między ul. Junacką a Łopianową (jezdnia w kierunku Opola), a także robót