NIEZWYKŁE WIDOWISKO DLA NAJMŁODSZYCH. HAU HAU SHOW!

Przed nami niezwykłe widowisko, które zapewni rozrywkę i przygodę dla całej rodziny! "HAU HAU SHOW" to niezwykłe widowisko, które przeniesie widzów w świat niesamowitych przygód szczeniąt.

W tej pełnej ekscytacji opowieści, szczenięta postanawiają opuścić swoje domy i wyruszyć w fascynującą podróż w poszukiwaniu skarbów. Czas na prawdziwą przygodę! Pieski w mgnieniu oka przemieniają swój pokój w statek, gotowy do odkrywania nowych lądów. Ale co to za statek bez kapitana?

Na szczęście, ekipa ratunkowa wyrusza na pomoc! W trakcie podróży dzieciaki spotykają głodnego rekina, ale dzięki ich pomocy udaje im się nie tylko nakarmić go pysznym obiadem, ale też zdobyć nowego przyjaciela. Ale czy to wszystko? Na horyzoncie pojawiają się prawdziwi piraci! Co stanie się dalej z naszymi bohaterami?

W spektaklu dzieci będą miały niepowtarzalną okazję:

  • pomagać szczeniętom w poszukiwaniu tajemniczej wyspy,
  • stawić czoła piratom,
  • uczyć się tańców pirackich,
  • uczestniczyć w zabawach z ogromnymi piłkami,
  • zbierać owoce,
  • oraz tańczyć i śpiewać.

A to nie koniec niespodzianek! Wraz z organizatorami przygotowaliśmy również niespodziankę dla mieszkańców Częstochowy! Zachęcamy do polubienia naszej strony na Facebooku, gdzie już niedługo pojawi się więcej szczegółów.

Nie przegapcie tej wspaniałej okazji na rodzinny dzień pełen przygód i uśmiechu! 

UWAGA!

  • Widowisko przeznaczone jest dla dzieci od 3 roku życia (dzieci do 3 lat wchodzą bezpłatnie, siedzą na kolanach rodzica).
  • Spektakl składa się z 2 części (40 minut i 25 minut) oraz 15-minutowej przerwy.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie: Teatr Tut Kids – Hau Hau Show

Zapraszamy do zakupu biletów na stronie: Bilety Hau Hau Show

Udostępnij post:

PREMIERA FILMU „STACJA GNASZYN”

Premiera filmu Stacja Gnaszyn! Odjazd odbędzie się dziś -24 maja 2024 o godzinie 17 w Szkole Podstawowej nr 11 im. Marii Dąbrowskiej w Częstochowie. Nie czekajcie, zarezerwujcie sobie czas w kalendarzu!

OBJAZDY MPK- NAPRAWA RONDA PRAW KOBIET

W związku z prowadzeniem przez Miejski Zarząd Dróg w Częstochowie naprawy gwarancyjnej na rondzie Praw Kobiet przy ulicy Pułaskiego, w dniach 23-28 maja, autobusy linii 15, 23 i 37 kursować będą objazdami.

DNI OTWARTE W MOPS

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej przy okazji XVI Częstochowskich Dni Rodziny organizuje cykl konsultacji związanych z oferowanymi tam formami pomocy, w tym także pieczy zastępczej.