NIE ŻYJE TADEUSZ MAGIERA, BYŁY KIEROWNIK DRUŻYNY RAKÓW CZĘSTOCHOWA

Zgodnie z informacją przekazaną przez portal kibiców Wieczny Raków, zmarł Tadeusz Magiera, były kierownik drużyny Rakowa Częstochowa w wieku 74 lat.

Tadeusz Magiera pełnił funkcję kierownika drużyny Rakowa w okresie od 1988 do 1995 roku. W czasie jego kadencji klub po raz pierwszy w swojej historii osiągnął awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Dodatkowo, pełnił rolę członka zarządu Rakowa przez pewien okres. Jego syn, Jacek, wychowanek klubu, obecnie pełni funkcję trenera Śląska Wrocław, natomiast drugi syn, Marek, był zawodnikiem młodzieżowych grup Rakowa i odegrał istotną rolę w walce o przetrwanie klubu na przełomie XX i XXI wieku, a obecnie jest dziennikarzem sportowym.

Uroczystość pogrzebowa odbędzie się w piątek o godzinie 13:00 na cmentarzu św. Rocha w Częstochowie.

Udostępnij post:

PIERWSZY BIZNES- WSPARCIE W STARCIE

Nawet do pół miliona dla przedsiębiorczych! Firmy z branży gastronomicznej, hotelarskiej, turystycznej i kulturalnej mogą uzyskać wysokie dotacje bezzwrotne.

REMONT W BIBLIOTECE

Od 11 czerwca w budynku Biblioteki Publicznej przy al. NMP 22 niedostępna będzie m.in. Czytelnia Główna ze stanowiskami komputerowymi. Wypożyczalnia na parterze działa bez zmian.

UTRUDNIENIA- ULICA GŁÓWNA I PRZEJAZDOWA

Utrudnienia mają związek z pracami związanymi z wymianą nawierzchni na odcinku ul. Przejazdowej między ul. Junacką a Łopianową (jezdnia w kierunku Opola), a także robót