30.46°C Częstochowa

ZBADAJ SIĘ W GALERII JURAJSKIEJ - DARMOWA DIAGNOSTYKA

Zbadaj się w Galerii Jurajskiej. Skorzystaj z bezpłatnej diagnostyki!

Już w najbliższy piątek i sobotę (14-15 maja), w godz. Od 10.00 do 18.00 będzie można w Galerii Jurajskiej wykonać całkowicie bezpłatnie i bez skierowania kilkanaście najważniejszych badań diagnostycznych, w tym m.in. na Helicobacter pylori, boreliozę i przeciwciała COVID-19! Z badań może skorzystać KAŻDY, kto ukończył 18 rok życia.

Stanowisko rejestracji, pomiarów i badań

Tu będziecie mogli się zarejestrować, a następnie nieodpłatnie wykonać pomiar ciśnienia, badanie lipidogramu i glukozy we krwi, badanie TSH (hormonu tarczycy), badanie poziomu witaminy D, badanie aż 3 markerów nowotworowych – piersi/jajnika i jelita grubego, badanie w kierunku WZW typu C, a także badanie w kierunku Helicobacter pylori. Oprócz tego przygotowaliśmy bezpłatne badania w kierunku boreliozy i badanie D-dimetry (oceniające ryzyko zakrzepów). Na stoisku wykonacie także badanie przeciwciał, dzięki którym sprawdzicie, czy przeszliście COVID-19.

Gabinet EKG

Tu będziecie mogli poddać się badaniu EKG, które oceni pracę serca. Z wynikiem badania (wydruk) będziecie mogli się następnie udać do lekarza, który oceni stan zdrowia i ewentualnie zaleci dalszą, pogłębioną diagnostykę.

Gabinet oceny ukrwienia kończyn dolnych

W tym punkcie będziecie mogli zbadać ukrwienie kończyn dolnych, dzięki badaniu kostka-ramię, czyli nieinwazyjnej diagnostyce hemodynamiczne tętnic obwodowych. Badanie to oceni przepływ krwi, stając się ważną wskazówką do ewentualnej dalszej diagnostyki m.in. w kierunku miażdżycy.

Gabinet lekarski

Tu sprawdzicie swoje wyniki pod okiem lekarza. To właśnie do niego udawać będą się wszystkie osoby, które przeszły badania diagnostyczne. Lekarz odczyta wyniki i ewentualnie zaleci dalsze działania związane z diagnostyką lub wizytą u specjalisty.

Sprawdź swoją apteczkę!

Nie obejdzie się także bez ciekawostek. Na badania do Galerii Jurajskiej zabierzcie swoje leki. W specjalnym punkcie będzie można dokonać przeglądu apteczki. Eksperci podpowiedzą Wam, które leki, z tych zażywanych, wchodzą ze sobą w groźne interakcje i jak należy je stosować, aby uniknąć skutków ubocznych połączenia specyfików. Co więcej, jeśli macie w domu różne leki, które kiedyś zażywaliście, a dziś nawet nie pamiętacie już na co, nasi eksperci odpowiedzą na Wasze pytania.

Na bezpłatne badania może zgłosić się każda osoba, która ukończyła 18 rok życia. Nie jest wymagane żadne skierowanie. Wszystkie badania są w 100% bezpłatne! Do rejestracji wystarczy tylko dokument tożsamości.

ŹRÓDŁO: GALERIAJURAJSKA.PL

 

 

Najnowsze aktualności

Shopping Basket