2.36°C Częstochowa

Raków vs Podbeskidzie (26.02 godz. 18)
- kibicujmy Naszym!

Ostatnie zwycięstwo 2:1 drużyny Rakowa nad Zagłębiem Lublin z pewnością dodało animuszu zespołowi Marka Papszuna. Czy tym razem Raków również udowodni swoją dominację w górnej połowie tabeli? Piłkarskie emocje rozpoczną się o godzinie 18!

Trzykrotna kaskada porażek nie załamała częstochowskich piłkarzy, co wyraźnie udowodniło ostatnie wyjazdowe zwycięstwo nad drużyną z Zagłębia (2:1). 19. kolejka otwiera perspektywy rychłego awansu w tabeli. Do drugiej Pogoni, Raków traci zaledwie 4 punkty, mając tyle samo przewagi nad czwartym w tabeli Górnikiem Zabrze. Można rzec, że jesteśmy w niezwykle komfortowej sytuacji! Wygrana przybliża RKS do czołówki, przegrana nie powoduje spadku w tabeli!

Jarosław Jach (od 9 stycznia 2021 środkowy obrońca Rakowa) w wywiadzie dla „Super Expressu” przyznaje: „Do ostatniego meczu podeszliśmy w bardzo dobry sposób i mam nadzieję, że to podejście zaprezentujemy także w najbliższym meczu z Podbeskidziem. Zwycięstwo w Lubinie pozwoliło nam także złapać lekki oddech, gdyż udało nam się dobić do czołówki, a przy okazji odskoczyć nieco czwartemu w tabeli Górnikowi.” – taka postawa drużyny Rakowa rozpala nadzieje kibiców na wygraną w dzisiejszym meczu.

Przed nami jeszcze 12 emocjonujących kolejek PKO BP Ekstraklasy, a do pierwszej w tabeli Legii, tracimy zaledwie 5 punktów! Czy dzisiejsze spotkanie okaże się autostradą do czołowej lokaty, czy też mecz będzie krętym i wyboistym epizodem w historii klubu?

Dzisiejszą transmisję TV Na Żywo z meczu Raków – Podbeskidzie można obejrzeć na: Canal+ Sport, nSport+, na platformach streamingowych oraz w usługach ekstraklasa.tv i NC+ GO.

#Kibicujmy_Naszym_RKS

Najnowsze aktualności

GASTRONOMIA – MOŻLIWOŚĆ OTWARCIA JESZCZE W KWIETNIU

GASTRONOMIA – MOŻLIWOŚĆ OTWARCIA JESZCZE W KWIETNIU

16 kwietnia, 2021

Po wielu prośbach i apelach liderów Izby Gospodarczej Gastronomii Polskiej resort rozwoju, pracy i technologii udostępnił oficjalne „Wytyczne dla funkcjonowania gastronomii w trakcie epidemii SARS-CoV-2 w Polsce”

Czytaj więcej...
NIEDZIELSKI: TO OPTYMISTYCZNY DZIEŃ, SPADEK ZACHOROWAŃ!

NIEDZIELSKI: TO OPTYMISTYCZNY DZIEŃ, SPADEK ZACHOROWAŃ!

16 kwietnia, 2021

“Będziemy mieli do czynienia z dużymi spadkami, mimo że jest wykonanych dużo badań.
Informację o liczbie przeprowadzonych wczoraj badań już mamy, to jest blisko 90 tys. testów i
mimo tej dużej liczby badań, będziemy dzisiaj mieli do czynienia z dużymi spadkami, rzędu
nawet 10 tys. w stosunku do poprzedniego tygodnia” – poinformował minister zdrowia.

Czytaj więcej...
PRÓBOWAŁ PODPALIĆ DOM W KTÓRYM BYŁA RODZINA

PRÓBOWAŁ PODPALIĆ DOM W KTÓRYM BYŁA RODZINA

16 kwietnia, 2021

62-letni mężczyzna podejrzany o próbę podpalenia budynku mieszkalnego przy ulicy Tarnogórskiej w Woźnikach. Tylko dzięki szybkiej reakcji służb i domowników nie doszło do tragedii.

Czytaj więcej...
Shopping Basket