12.36°C Częstochowa

JURAJSKIE TARGI PRACY

Wojewódzki Urząd Pracy wraz z partnerami zaprasza we wtorek i w środę, 14 i 15 września – od godz. 9.00 do 14.00  – na  Jurajskie Targi Pracy dla Młodzieży on-line. 30 wystawców, oferty pracy i staży zarówno z Polsce, jak i poza granicą.

Ze względów bezpieczeństwa odbędzie się online na platformie: jurajskietargipracy.webexpo.pl.

To propozycja głównie dla młodzieży, studentów oraz osób poszukujących pracy lub mających zamiar ją zmienić, a także przedsiębiorców z terenu województwa śląskiego, w szczególności z Subregionu Północnego.

Targi w całości odbędą się w internecie, na specjalnie przygotowanej wirtualnej hali wystawienniczej. Uczestnicy będą mogli się rozmawiać ze sobą za pomocą czatu lub komunikatora Skype. Odwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertą 30 wystawców, uzyskać informacje, rozwiać wątpliwości i złożyć CV. W wydarzeniu wezmą także udział pracownicy Europejskich Służb Zatrudnienia EURES, Punktu Informacyjnego Europejskiego Funduszu Społecznego oraz sieci Eurodesk.

Targi Pracy to doskonała okazja do zapoznania się z możliwościami, oczekiwaniami i wymogami rynku pracy, który jest zróżnicowany i dynamiczny. Powstanie przestrzeń, w której pracodawcy,  jak i zainteresowani podjęciem lub zmianą pracy, będą mieli okazję do zaprezentowania swoich mocnych stron, czego efektem może być nawiązanie satysfakcjonującej współpracy.
Będzie się też można dowiedzieć, jakiego rodzaju stanowiska oferują firmy, jakie są wymagania dla kandydatów oraz jakie warunki pracy proponują, a także skorzystać z porad ekspertów m.in. z ZUS, KRUS i US.

Organizatorami Jurajskich Targów Pracy są: Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach, Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie, Ochotnicze Hufce Pracy – Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Częstochowie, Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku oraz Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie.

Jurajskie Targi Pracy dla Młodzieży odbędą się w domenie
 www.jurajskietargipracy.webexpo.pl (platforma będzie dostępna w dniu targów).

Szczegółowy harmonogram rozmów na czacie z ekspertami:

Stoisko Powiatowego Urzędu Pracy w Myszkowie
14 września
10.00-11.00 z przedstawicielem  KRUS
11.30-12.30 z przedstawicielem Urzędu Skarbowego

15 września
09.00-10.00 – z przedstawicielem PIP
10.00-11.00 z przedstawicielem  ZUS

Stoisko EURES Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach
14 września
9.00-10.00 przedstawiciel Ośrodka Wsparcia Cudzoziemców – rosyjskojęzyczny
10.00 – 14.00 przedstawiciel EURES Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach

15 września:
9.00 – 10.00  prawnik Ośrodka Wsparcia Cudzoziemców
10.00 – 14.00 przedstawiciel EURES Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach

ŹRÓDŁO: UM CZESTOCHOWA

Najnowsze aktualności

Shopping Basket