33.49°C Częstochowa

FALA HEJTU NA PREZYDENTA MIASTA CZĘSTOCHOWY

Po poniedziałkowym finale na Stadionie Narodowym gdzie Raków Częstochowa obronił piłkarski Puchar Polski, na prezydenta miasta Krzysztofa Matyjaszczyka spłynęła fala negatywnych opinii.

,,Nie masz prawa dotykać tych barw”, ,,Pajac na Narodowym” – pisali internauci.

Podobnie jak roku temu podopieczni Marka Papszuna nie mają zbyt dużo czasu na świętowanie po poniedziałkowym finale na Stadionie Narodowym. 2 maja pokonali Lecha 3:1 i ponownie wznieśli do góry Puchar Polski. Lecz nie tylko wygrana Rakowa wzbudziła sporo emocji wśród kibiców, szczególnie internetowych.

Krzysztof Matyjaszczyk na swoim profilu społecznościowy na facebooku opublikował zdjęcie, na którym kibicuje drużynie z dopiskiem ”mamy to”. 

Zdjęcie jak i sam podpis wywołały wiele kontrowersji w Internecie. Pod postem zaczęły się pojawiać obraźliwe komentarze, czasem łagodniejsze a czasem naprawdę wulgarne:

Kibice domagają się nowego stadionu, wyrażają ogromną frustrację w komentarzach. 

,,Panie Matyjaszczyk zmobilizuj się w końcu Pan do wybudowania stadionu. Wstyd i hańba dla naszej drużyny . Wielce Pan kibicuje, na pokaz? Chłopaki pokazują na każdym kroku na co ich stać a Pan? Na co Pana stać? Szczerzyć tylko zęby przy okazji? Wstyd dla miasta!!!” – Pisze internautka.

Przypominamy, że 8 maja drużyna w Częstochowie zmierzy się z Cracovią, 14 maja jedzie do Lubina, a 21 zagra na Limanowskiego z Lechią Gdańsk.

Najnowsze aktualności

Shopping Basket