2.54°C Częstochowa

DUDA ATAKUJE MŁODZIEŻ

W poniedziałek 05.04.2021r. Polskę obiegła informacja o śmierci Krzysztofa Krawczyka, jest to niewyobrażalna tragedia, ponieważ odeszła jedna z prawdziwych polskich ikon. Kondolencje złożyły różne ważne osobistości, między innymi Prezydent Polski. 

“Młodzi może lekceważą taką muzykę albo nawet nie znają, ale nie ma wątpliwości, że jakiś rozdział w polskiej muzyce i rozrywce się zamknął. Z pewnością był Postacią. Tacy Artyści odchodzą ale nie umierają. Żyją w swojej twórczości” .- napisał na Twitterze prezydent Andrzej Duda.

Politycy i dziennikarze szybko wytknęli prezydentowi, że słowa o “młodych” są nieprawdziwe. “Młodzi nie tylko znają, ale i kochają ‘taką muzykę’. Organizatorzy Juwenaliów bili się o obecność Krzysztofa Krawczyka. Studenci szaleli na punkcie tych piosenek. Jego odbiorca był międzypokoleniowy. Jak bardzo trzeba być odklejonym, pisząc takie głupoty?!” – zapytał Michał Szczerba, poseł Koalicji Obywatelskiej.

“Nie umie pan złożyć normalnych kondolencji?”, “Napisać, że był ‘lekceważony’ przez młodych, to lekceważenie rzeczywistości”, “Oderwanie prezydenta od realiów postępuje” – komentarze ciągnęły się bez przerwy.

Jeden z nich zapadł społeczeństwu najbardziej w pamięć, konto zyskało ogromne poparcie wśród internautów. 

ŹRÓDŁO: MEDIA

Najnowsze aktualności

Shopping Basket