19.32°C Częstochowa

DOKONAŁ KRADZIEŻY ALKOHOLU NA STACJI PALIW

Policjanci z Komisariatu II Policji w Częstochowie zatrzymali 38-latka, który dokonał zuchwałej kradzieży alkoholu na stacji paliw. Jak się okazało, mężczyzna ten jest dobrze znany częstochowskiej policji i już niejednokrotnie na tej samej stacji paliw w taki sam sposób kradł alkohol. Za swoje czyny odpowie przed sądem. Grozi mu do 8 lat więzienia.

Znany policji Częstochowianin w ostatnich miesiącach kilkukrotnie robił zakupy na jednej ze stacji paliw na Rakowie, jednak…nigdy za nie nie zapłacił. Najczęściej wchodził do sklepu, zabierał z półki alkohol i wychodził nie zwracając uwagi na pracowników, którzy próbowali go zatrzymać. Wychodząc często też wygrażał obsłudze stacji, próbując ją zastraszyć.

W poniedziałek policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży i bardzo szybko ustalili kto jest sprawcą tak zuchwałej kradzieży. Na nagraniu z monitoringu został bezbłędnie rozpoznany przez mundurowego z „dwójki”, który już nie raz podejmował w stosunku do niego interwencję. 38-letni mieszkaniec Częstochowy został zatrzymany i usłyszał już zarzuty. Grozi mu teraz do 8 lat pozbawienia wolności.

ŹRÓDŁO: POLICJA ŚLĄSKA CZĘSTOCHOWA 

Najnowsze aktualności

Shopping Basket